Zapri

Arhiv: RGZC: Delavnica Kaj so trenutki resnice in kako z njihovo pomočjo izboljšati poslovanje?, 13. dec. 2011

Regionalna gospodarska zbornica Celje skupaj
z  Agencijo Rent-a-manager organizira delavnico

Kaj so trenutki resnice in kako z njihovo pomočjo izboljšati poslovanje?

13. december 2011 ob 12. uri
(klik na obarvano besedilo pokaže lokacijo RGZC)
dvorana A, Ljubljanska 14/II, Celje

Trenutki resnice so dogodki, okoliščine, dejanja, ki nas ali naše podjetje v nekem trenutku dobijo nepripravljene in povzročijo nemalo stresa, (pre)večkrat pa tudi napačne odločitve in poslovno škodo. Tisto, kar smo dolgo časa gradili in lahko v trenutku z napačnimi besedami ali odzivom podremo.

Podjetniki se zavedamo, da je danes kupec »kralj«, saj ima neomejene možnosti izbire, vendar redko pa se zavemo, da lahko kralju prodaja samo kralj – samozavesten, strokoven in komunikativen prodajalec. In kakšni so vaši prodajalci?

Ker so kupci vse bolj zahtevni in imajo vse višja pričakovanja, se nam kaj hitro zgodi, da nismo dovolj pozorni na »malenkosti«. Katere so tiste malenkosti pa naj ostanejo skrivnost do naše delavnice.

Kaj so trenutki resnice in kako z njihovo pomočjo izboljšati poslovanje?

Cilj delavnice:

• S poznavanjem trenutkov resnice izboljšati poslovanje podjetja
  • Kako motivirati sodelavce kljub kriznim časom
  • Z drugačnim pristopom zmanjšati vpliv krize na posameznika in podjetje

Program delavnice:

1. Kako pridobimo novo stranko
  2. Zakaj se stranka vrne?
  3. Pomembne »malenkosti« pri poslovanju
  4. Program za zmanjšanje vpliva krize v letu 2012

Predavatelja:

Mito Kot, univ.dipl.ekon. in NLP Praktik, ustanovitelj Agencije Rent-a-manager se že več let ukvarja s podjetniškim in poslovnim svetovanjem na področju uvajanja sprememb v podjetjih, motivacije zaposlenih, prenovo poslovanja in vodenjem projektov. Njegove stranke so tako podjetniki začetniki kot tudi že uveljavljena podjetja.

Gregor Jagodič, univ.dipl.ekon. in predavatelj na MFDPŠ, je partner Agencije Rent-a-manager in se ukvarja s podjetniškim in poslovnim svetovanjem na področju prodaje, treningov zaposlenih za izboljšanje prodajnih pristopov, coachingom, uvajanjem in izborom novih sodelavcev. Deluje v različnih branžah, tako da odlično pozna tržno situacijo, s katero se srečujejo podjetja.

Kotizacija za delavnico: Novoletno darilo

Trajanje delavnice: 3 šolske ure

Datum: 13.12.2011 ob 12:00

Kraj: Regionalna gospodarska zbornica Celje, Ljubljanska 14/II, 3000 Celje

Prijave po telefaksu: 03/426 74 10, po elektronski pošti: tajnistvo@rgzc.si, ali s prijavnico na dnu te strani!

Naj bo leto 2012 leto izzivov in ne problemov!

Vabilo v Wordu!

Dodatne informacije: