Zapri

Arhiv: RGZC: Seja sekcije računovodskih servisov celjskega območja, 2. junij 2010

Vabljeni
na sejo sekcije računovodskih servisov celjskega območja RGZC bo
v sredo, 2. junija 2010, ob 13.00 uri,
v sejni sobi Regionalne gospodarske zbornice Celje,
Ljubljanska  14/II, Celje

Spoštovani,

teče dvanajsto leto srečanj zainteresiranih računovodskih servisov celjske regije. Redna srečanja  na razširjenih sejah odbora omogočajo možnosti za sooblikovanje aktivnosti celotnega združenja za doseganje boljše poslovne urejenosti in pogojev poslovanja računovodskih servisov. Predvsem pa predstavljajo pomemben vir strokovnih informacij, izmenjav izkušenj, mnogo udeleženih pa prizna, da jim druženje ogromno pomeni in stkala so se tudi že prava prijateljstva.

Na tokratni seji smo posebej za vas pripravili dve točki, ki sta zanimivi tako za člane naše sekcije, kakor tudi za tiste, ki se ukvarjate z računovodsko dejavnostjo, pa se nam zaradi kakršnega koli razloga niste pridružili, zato ste le ti še posebej vabljeni, da se nam pridružite.

Na dnevnem redu bo najprej

1. Predstavitev projektov in aktivnosti Zbornice računovodskih servisov – Polonca Podgoršek, ZRS;
  2. Zavarovanje poklicne odgovornosti za člane ZRS – Miroslav Zorec, KRIK Zavarovalna posredniška družba d.o.o.;
  3. Čas za vaša vprašanja.

Pričakujemo Vas!

S spoštovanjem!