Arhiv: Aplikacija Vision Zero za nič nesreč in zdravo delo

Aplikacija Vision Zero za nič nesreč in zdravo delo

Agencija EU-OSHA pozdravlja novo aplikacijo Vision Zero   iz svetovne kampanje Vision Zero  , ki jo vodi Mednarodna zveza socialnih zavarovanj (ISSA).

Aplikacija, ki spodbuja sedem zlatih pravil Mednarodne zveze socialnih zavarovanj – za nič nesreč in zdravo delo –, je hitra in enostavna za uporabo ter prikazuje status varnosti in zdravja na delovnem mestu za izbrano organizacijo.

Je brezplačna in je na voljo za sistema Android in iOS.Trenutno je dostopna v angleščini in španščini. Preverite, kako lahko s pomočjo te aplikacije takoj izboljšate varnost in zdravje na svojem delovnem mestu.

Naložite aplikacijo Vision Zero

Oglejte si videoposnetek, v katerem boste izvedeli vse o sedmih zlatih pravilih za nič nesreč in zdravo delo

Obiščite svetovno spletišče Vision Zero  in se pridružite kampanji