Arhiv: Skupščina Regionalne gospodarske zbornice Celje z obiskom ministra za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano Dejanom Židanom

Minister za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano in podpredsednik Vlade Republike Slovenije mag. Dejan Židan se je odzval povabilu dr. Izidorja Krivca, predsednika Regionalne gospodarske zbornice Celje (RGZC) in se udeležil 8. redne Skupščine RGZC v Žalcu.

Minister se je med pogovorom s člani RGZC dotaknil vladnih načrtov na področju gospodarstva in podjetništva ter poslušal njihove ideje in pričakovanja do vlade. Poudaril je, da počasi in vztrajno dvigujemo gospodarsko rast, vlada pa da je obljubila, da bo poslovno in davčno okolje stabilizirala za nadaljnje razvojne potenciale podjetij.

Po pogovoru z gospodarstveniki si je minister ogledal še proizvodnjo podjetja Tehnos d.o.o. in bil nad podjetjem in njegovimi poslovnimi rezultati navdušen.