Arhiv: Seminar "Davčne blagajne"

Z 2. januarjem 2016 bo uvedeno obvezno potrjevanje računov, plačanih z gotovino. Ali veste, kaj morate storiti pred začetkom potrjevanja računov, kako bo potrjevanje potekalo, kaj bo drugače kot sedaj? Kaj vas čaka, če ste normiranec, če poslujete s tujino ali če imate letno zgolj nekaj gotovinskih transakcij...? Kaj se bo zgodilo z vezanimi knjigami računov?

Datum in lokacija

Sreda, 13. januar 2016 ob 9.00 na RGZC, Ljubljanska cesta 14, 3000 Celje.

Predavateljica

mag. Tamara Prezelj

Kotizacija
  • Člani RGZC: 40€ + DDV
  • Ostali udeleženci: 79€ + DDV
Vsak naslednji udeleženec iz podjetja ima 10% popust

Kotizacijo nakažite na račun pri Abanki Banki Celje SI56 0600 0098 2068 069.

Komu je seminar namenjen?

Subjektom, ki poslujejo z gotovino in se pripravljajo na novo ureditev.

Pridobili boste

Na seminarju bo predstavljena ureditev postopka potrjevanja računov: priprava na uvedbo sistema, potek postopka in pogoji za pravilno izvajanje potrjevanja, vsebina računa, izjeme, posebnosti...

Program:

• Opredelitev davčnih blagajn in zavezancev za potrjevanje računov
  • Opredelitev transakcij, pri katerih potrjevanje računov ne bo potrebno
  • Priprave pred 2. januarjem 2016
  • Novosti v zvezi z izdajanjem računov, rok za izdajo, popravki in spremembe
  • Postopek potrjevanja
  • Uporaba vezane knjige računov in novosti, ki jih v tej zvezi prinaša nova ureditev
Ostale informacije

Seminar traja tri šolske ure, od 9.00 do 11.30. Med predavanjem je 15 minutni odmor s pogostitvijo. Zaželena je aktivna udeležba pri skupnem reševanju primerov in vzajemnem učenju.

Upoštevamo odjave, prejete najkasneje dan pred pričetkom izobraževanja, sicer zaračunamo celotno kotizacijo. Vnaprej se zahvaljujemo za razumevanje. V primeru nezadostnega števila prijavljenih udeležencev si pridržujemo pravico do odpovedi izobraževanja.

Obvezna prijava s prijavnim obrazcem spodaj.

Obrazec za prijavo