Arhiv: Od varnosti do uvozno - izvoznega financiranja

Poslovno srečanje "Od varnosti do uvozno - izvoznega financiranja"

Izvedeli boste, kako si lahko z bančnimi instrumenti omogočite financiranje in tudi zavarujete tržna tveganja v mednarodnem in domačem poslovanju.

Pridružite se nam v sredo, 21. oktobra 2015, ob 13. uri, v prostorih Regionalne gospodarske zbornice Celje,  Ljubljanska 14/II, Celje.

Program srečanja

Uvodni pozdrav (Drago Polak, direktor GZS, Regionalne gospodarske zbornice Celje in Blaž Brodnjak, NLB d.d.)
Trgovinsko financiranje – zavarovanje in financiranje uvoza in izvoza (Matija Mazalović, NLB d.d.)
Izvedeni finančni instrumenti – poudarek na obrestnem ščitenju (Uroš Ledinek, NLB d.d.)
Kam s presežnimi sredstvi v razmerah nizkih obrestnih mer? (Primož Jagarinec, NLB d.d.)

Srečanje bo predvidoma trajalo do 16. ure.

Veseli bomo, če si boste vzeli čas in se nam pridružili. Udeležbo potrdite s prijavnim obrazcem spodaj, najkasneje do 15. oktobra 2015.

S prijaznimi pozdravi!

Drago Polak