Arhiv: 3. korespondenčna seja Upravnega odbora RGZC

Članom Upravnega odbora RGZC

Zadeva:    3. korespondenčna seja Upravnega odbora RGZC

Spoštovani,

vabim vas, da se udeležite 3. korespondenčne seje Upravnega odbora RGZC z naslednjim dnevnim redom:

1. Sprejem posodobljenega Razpisa in Pravilnika »RGZC GZS Inovacije«.

V prilogi je predlog spremenjenega pravilnika in razpisa za inovacije RGZC GZS.

Bistvenih sprememb v pravilniku ni  - dodane so kategorije, izbrisane so plakete, dopolnjen je člen o napredovanju inovacij na nacionalni nivo. Posodobljen je tudi prijavni obrazec – vključena so tudi področja, na osnovi katerih lahko podjetja opišejo različne tipe inovacij.

Večje spremembe pa bodo pri procesu izbiranja komisij – člani bodo izbrani na osnovi strokovnih področij prejetih vlog in v komisije bo mogoče vključiti tudi strokovnjake iz drugih regij. Razlog za to je v tem, da potrebujemo skladnost med področji inovacij in strokovnimi področji komisij.

Za ocenjevanje inovacij so pripravljena navodila za ocenjevanje. Sestavni del delovnega gradiva bodo tudi opisi tipov inovacij ter razlik med njimi (izsek iz OECD Oslo priročnika).

Gradivo je je usklajeno z vsemi regionalnimi in območnimi zbornicami GZS.

Predlog sklepa k točki je na glasovnici. Prosim, da glasujete po e-glasovnici ali izpolnjeno glasovnico vrnete na e-naslov: jozefa.berghaus@rgzc.si

do vključno 10.2.2016.

Za sodelovanje se vam lepo zahvaljujem.

S spoštovanjem,

Izidor Krivec l.r.