Arhiv: Sklic 10. redne Skupščine RGZC

Celje, 07.04.2017

Sklic 10. redne Skupščine RGZC

Na osnovi 17.člena Statuta Regionalne gospodarske zbornice Celje (RGZC)

sklicujem

10. redno Skupščino RGZC in sejo UO,

ki bo

v ponedeljek , 8. maja 2017 ob 14.00 uri v

Tajfun Planina d.o.o., Planina 41a, 3225 Planina pri Sevnici.

Dnevni red:

1. Otvoritev in pozdrav.
  2. Ugotovitev sklepčnosti, potrditev dnevnega reda, imenovanje predsedujočega in organov skupščine (zapisnikar, preštevalec glasov).
  3. Obravnava in sprejem Poslovnega in računovodskega poročila za leto 2016.
  4. Obravnava in sprejem Programa dela in finančnega načrta RGZC za leto 2017 in poročila o delu.
  5. Določitev članarine RGZC za leto 2017.
  6. Volitve v organe RGZC (razpis volitev).
  7. Sprememba statuta RGZC.
  8. Srečanje z ministrico za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti dr. Anjo Kopač Mrak

Na skupščini imajo pravico sodelovati in glasovati zastopniki oziroma pooblaščenci pravnih in fizičnih oseb, ki izpolnjujejo pogoje za članstvo v RGZC in so podali pisno izjavo o članstvu v RGZC (vsi ustanovni člani) in tudi vsi, ki so pridobili status člana RGZC (plačana članarina RGZC).

Udeležbo na skupščini zakonitega zastopnika ali pooblaščenca je potrebno priglasiti s prijavo do 3. maja 2017 s priloženo prijavnico po pošti ali na e-naslov jozefa.berghaus@rgzc.si.

Zbornica bo prijavljenim na skupščino posredovala informacijo o številu glasov, ki pripada članu.

V primeru, da člana zastopa na skupščini pooblaščenec, mora ta imeti v skladu s 17. členom Statuta imperativni mandat za glasovanje o vsaki točki posebej v pisni obliki.

Gradivo za skupščino je posredovano skupaj s sklicem, možen vpogled v gradivo pa je tudi na sedežu RGZC, Ljubljanska c. 14, 3000 Celje, v delovnem času.

Sklic skupščine je objavljen na spletni strani zbornice www.rgzc.si.

Predsednik RGZC

Izidor Krivec, dr.vet.med.