Arhiv: Sklic 11. Skupščine RGZC

Na osnovi 17.člena Statuta Regionalne gospodarske zbornice Celje (RGZC) sklicujem

11. redno Skupščino RGZC , ki bo v ponedeljek, 25. septembra 2017 ob 13. uri

v prostorih družbe Skei Novem Car Interior design, d.o.o., Ložnica pri Žalcu 53, 3310 Žalec.

Dnevni red:

1. Otvoritev in pozdrav.
  2. Ugotovitev sklepčnosti, potrditev dnevnega reda, imenovanje predsedujočega in organov skupščine (zapisnikar, preštevalec glasov).
  3. Sprememba Statuta RGZC.
  4. Volitve v organe RGZC.
  5. Srečanje z ministrico za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti dr. Anjo Kopač Mrak.

Na skupščini imajo pravico sodelovati in glasovati zastopniki oziroma pooblaščenci pravnih in fizičnih oseb, ki izpolnjujejo pogoje za članstvo v RGZC in so podali pisno izjavo o članstvu v RGZC (vsi ustanovni člani) in tudi vsi, ki so pridobili status člana RGZC (plačana članarina RGZC).

Udeležbo na skupščini zakonitega zastopnika ali pooblaščenca je potrebno priglasiti s prijavo najmanj 8 dni pred sklicem s prijavnico po pošti ali na e-naslov jozefa.berghaus@rgzc.si.

V primeru, da člana zastopa na skupščini pooblaščenec, mora ta imeti v skladu s 17. členom Statuta imperativni mandat za glasovanje o vsaki točki posebej v pisni obliki.

Gradivo za skupščino je posredovano članom skupaj s sklicem, možen vpogled v gradivo pa je tudi na sedežu RGZC, Ljubljanska c. 14, 3000 Celje v delovnem času.

Predsednik RGZC

Izidor Krivec, dr. vet .med.