Regionalna gospodarska zbornica Celje
Vajeništvo

Podeljena priznanja najboljšim inovacijam celjske regije za leto 2019

ZLATA PRIZNANJA

PODJETJE

 INOVACIJA 

INOVATORJI

 
Terme Olimia d.d.                           Family Wellness Termalija - FAMILY FUN Florjan Vasle, Vasja Čretnik,
Gregor Makovec, Ivan Pelc,
Sabina Stipčič, Barbara Brglez,
Jasna Bračun, Dunja Koren,
Zaposleni v Enota d.o.o.:
Dean Lah, Milan Tomac,
Nuša Završnik Šilec
 
Vivapen d.o.o.  Avtomatiziran stroj za sitotisk 3D oblike na nalivno pero                                   Dejan Hrastnik, Urban Trčko,
Vojko Gorišek, Drago Želj,
Jože Melanšek, Žiga Pižorn,
Sandi Pečnik, Srečko Kačič
 
ŠUMER d.o.o.  FLAx Razvojna skupina FLAx  
CPPE d.o.o. Kriogeni nadtlačni reaktorski sistem Dr. Alen Kljajić,
Dr. Jernej Mele
 

SREBRNA PRIZNANJA

 PODJETJE

 INOVACIJA 

INOVATORJI

 
Silco d.o.o. Ekstra hitro sušeče akrilno polnilo 7120 SFR M12 SUPERFAST
za avtoličarstvo in industrijske uporabnike
mag. Sašo Kronovšek
dr. Matjaž Ravnjak
 
Kronoterm d.o.o.                             Hibridna toplotna črpalka z možnostjo koriščenja več obnovljivih virov  Franc Marovt, Robi Jakob,
Žiga Topovšek, Amadej Kumer,
Đorđe Kojčić, Primož Kugler, 
Luka Rednak, Nejc Kosednar, 
Blaž Ločnikar
 
Bosio d.o.o. Sistem regulacije kisika v plinsko ogrevalnih industrijskih ogrevnih pečeh Jurij Škorjanc,
Jože Šket,
Tomaž Bosio
 
Sico d.o.o. Drobilnik ROBUST SD45 Simon Tominšek,
Bojan Končina,
Jože Sevčnikar,
Tomaž Podgornik
 
Thermana d.d. Virtualizacija turistične ponudbe in doživetje zgodbe grofov Celjskih  Boštjan Vrščaj,
Blaž Kukovič,
Nina Pader Topole,
Metka Krivec,
Valerija Kufner
 

 

BRONASTA PRIZNANJA

PODJETJE 

 INOVACIJA 

INOVATORJI

 
GKN Driveline  Slovenija d.o.o. Montažna linija zgloba MZ6 David Kobale,
Primož Smogavc
 
GKN Driveline  Slovenija d.o.o. Digitalizacija proizvodne dokumentacije
"Brezpapirna celica z avtomatskim zajemom podatkov"                                
Simon Korošec, Uroš Kovač,
Tomaž Turinek, David Kobale, 
Simon Skrbinek, Primož Smogavc, 
Marjana Dimc, Marija Oblonšek, 
Vlado Hrovat
 
Izobraževalni center Štore d.o.o. Ekspresna srečka Cveto Glavan  

 

PRIZNANJA ZA PRISPEVEK NA PODROČJU INOVATIVNOSTI

PODJETJE 

INOVACIJA

INOVATORJI

 
Samostojni inovator                           Stolček GUGY Bojan Slatinšek                                          
Štore Steel d.o.o. Optimiranje režima mehkega žarjenja Andreja Gril,
Andrej Mihevc
 
Samostojni inovator Avtomobil Rutus - inovativne tehnične rešitve                                                     Karl Artnak  
Štore Steel d.o.o. Čiščenje emulzije iz luščenih palic Marcel Jevšnik,
Matej Hvala,
Aleš Dobnik
 
Štore Steel d.o.o. Sprememba podkokilnih vodilnih valjčkov Branko Budna  

Avtor fotografij: Andraž Purg

Fotogalerija

Fotogalerija





 

Prijava na E-novice

Bodite obveščeni o aktualnem dogajanju.