Arhiv: Vabljeni na delavnico PREPRIČLJIV JAVNI NASTOP s Sašo Einsiedler

»KOMPETENTNA SLOVENIJA« vas, v okviru programa Kompetenčni centri za razvoj kadrov 2.0, vabi na dvodnevno delavnico

s Sašo Einsiedler

PREPRIČLJIV JAVNI NASTOP

9. in 10. maja, od 9. 00 do 14.30,  v prostorih Regionalne Gospodarske zbornice Celje (Ljubljanska 14, Celje),

Kaj bi izbrali, če bi lahko izbirali?

Prepričljiv, samozavesten in odločen nastop, ali…

Izbira je vaša, ker veščine se lahko naučite, tremo lahko premagate, odločnost in samozavest pridobite.

Delavnica je razdeljena nadva dela, prvi je nekoliko bolj teoretičen:

• Pomen prvega vtisa.
  • Kako poteka osnovna komunikacija, vidni in nevidni znaki.
  • Obvladovanje telesa.
  • Psihična priprava na nastop, sproščanje in premagovanje strahu, vaje proti tremi.
  • Priprava govora, nastopa.
  • Priprava in uporaba pripomočkov (PWP).
  • Kako govorimo pred mikrofonom in kamero.
  • Zakonitosti nastopanja pred občinstvom v dvorani.
  • Primerna oblačila.
  • Obvladovanje konfliktnih situacij.
Pridobljeno znanje boste lahko uporabili in utrdili naTRENINGU, kjer bomo analizirali vaše nastope, predvsem pa bomo delali vaje proti tremi, preverili pripravljene prosojnice, način podajanja, itd.

Na treningu bomo:

• vadili pripravo zanimivega in privlačnega besedila,
  • izvedli vaje za obvladovanje neprijetnih situacij,
  • menjali omejujoča prepričanja o nastopanju,
  • spoznali, kako se notranje naravnamo, da smo zanimivi in prepričljivi,
  • analizirali nastope,
  • vadili, vadili, vadili.

Saša Einsiedler

Licencirana trenerka uspešnosti po Jacku Canfieldu, mednarodna trenerka Persolog® osebnostni profil – DISK®, komunikacijska trenerka in svetovalka, mediatorka, licencirani DreamBuilder coach.

Število mest je omejeno.Delavnica je za udeležencebrezplačna. Obvezna prisotnost na obeh terminih!

Zaradi velikega interesa vas prosimo, da nam pravočasno sporočite odjavo na info@rgzc.si, v kolikor se delavnice ne boste udeležiti, in s tem sprostite mesto. Ker se je pri preteklih delavnicah prevečkrat zgodilo, da se kljub prijavi nekateri posamezniki delavnice niso udeležili in svoje odsotnosti niso sporočili, smo sprejeli odločitev, da se tisti, ki ni opravičil svoje odsotnosti, ne bo mogel udeležiti treh naših delavnic. Prosimo za razumevanje, saj želimo s tem zagotoviti brezplačne delavnice vsem tistim, ki se želijo delavnice resnično udeležiti.

PRIJAVA NA DELAVNICI.