Arhiv: SLOVENSKO - HRVAŠKO POSLOVNO SREČANJE

Vabljeni na SLOVENSKO - HRVAŠKO POSLOVNO SREČANJE, ki bo v torek, 26.novembra 2019 ob 18.uri v Pokrajinskem muzeju Celje, Trg Celjskih knezov 8, Celje.

Spoznajte aktualno gospodarsko tematiko v poslovanju s hrvaškimi partnerji, pridobite si nova poznanstva in informacije o vstopu na hrvaški trg ter preverite možnosti skupnih poslovnih zgodb.

Gostje:

• Tomislav Čizmić,
    predsednik uprave družbe Mercator
  • dr. Šime Ivanjko,
    častni konzul Republike Hrvaške v Sloveniji
  • Izidor Krivec,
    predsednik Regionalne gospodarske zbornice Celje in direktor Celjskih mesnin
  • Goran Berić,
    podpredsednik SLO-CRO poslovnega kluba in direktor Kras mesne industrije Zagreb

Poleg plenarnega razgovora z gosti bodo ob 17.uri tudi B2B poslovna srečanja med podjetniki iz Slovenije, Hrvaške in Avstrije.

V okviru dogodka bo predstavljen tudi čezmejni projekt Connect SME plus.

Svoje aktivnosti in projekte bo izpostavil ABC Accelerator, ki skrbi za razvoj startupov in mladih podjetij.

Udeležba je brezplačna. Pogovor bo potekal v slovenskem in hrvaškem jeziku. Po formalnem programu sledi poslovno mreženje ob zakuski.

Zaradi organizacijskih razlogov prosimo, da udeležbo potrdite do 22. novembra 2019, po elektronski pošti: tjasa.cepus@celje-international.com ali preko prijavnega obrazca na spodnji povezavi. Dodatne informacije: 041 383 651.