Arhiv: Vsi poslovni nasveti v času koronavirusa na enem mestu

Gospodarska zbornica Slovenije je vzpostavila posebno spletno stran na kateri so ažurno objavljeni poslovni nasveti in informacije v času koronavirusa: POSLOVNI NASVETI V ČASU KORONAVIRUSA .

Na spletni strani najdete informacije o:

DELOVNI ZAKONODAJI

Delo na domu (Kako je z delom na domu v izrednih okoliščinah?)

Uveljavljanje pravic in obveznosti iz delovnega razmerja v času posebnih okoliščin (Ključne informacije in odgovori na vprašanja)

Karantena oziroma izolacija delavca (Kdo plača karanteno oz. izolacijo delavca in kako je z ostalimi nadomestili za bolniško odsotnost?)

LIKVIDNOSTI IN FINANCAH

Paket ukrepov za mala podjetja (Slovenski podjetniški sklad je pripravil paket ukrepov za mala in srednja podjetja)

SID Banka (Ublažitev finančnih posledic širjenja virusa v gospodarstvo)

Davčno področje (Že sedaj obstajajo možnosti za blažitev posledic virusa na davčnem področju)

SPLOŠNI PRAVI NASVETI

Varnost zaposlenih (Predlogi ukrepov v podjetjih)

Aktualne novice na področju čezmejnih prevozov (Kako poteka promet v Sloveniji, kaj se dogaja na mejah, kako ravnati v izjemnih primerih)

Poslovanje s posameznimi državami (Kakšne so aktualne razmere po državah)

Vabljeni k rednemu ogledu spletne strani POSLOVNI NASVETI V ČASU KORONAVIRUSA, saj boste našli marsikatero informacijo, nasvet in pomoč za vas in za vaše podjetje!