Arhiv: Celovit pregled protikoronske zakonodaje in njen vpliv na računovodsko in davčno poročanje

Zbornica računovodskih servisov
organizira spletni seminar

Celovit pregled protikoronske zakonodaje in

njen vpliv na računovodsko in davčno poročanje

Vsebina:
  1. Pregled zakonodaje – časovna premica
  2. Aktualni ukrepi:
    1. Ukrepi za delodajalce
    2. Ukrepi za samozaposlene
    3. Ukrepi za gospodarstvo
  3. Preverjanje upravičenosti oz. (ne)izpolnjevanje pogojev
  4. Vpliv na računovodska poročila in davčni obračun

Datum in trajanje: 15. januar 2021 (9.00 – 11.30)

Strokovni izvajalki:

Ksenija Prosenje direktorica računovodske družbe Rocon d.o.o., ki ima bogate in dolgoletne izkušnje na področju računovodstva in davkov. Zadnja leta je predavala različne strokovne teme za Nacionalni forum za eRačun, Zbornico računovodskih servisov in Obrtno-podjetniško zbornico Slovenije. Aktivno sodeluje tudi v Nacionalnem forumu za eRačun in Upravnem odboru ZRS.

Marija Tomc Muc, ima dolgoletne izkušnje na področju računovodenja in davčnega svetovanja. Svojo strokovno pot je začela kot računovodkinja v srednje velikem podjetju, v zadnjem obdobju je direktorica in solastnica računovodskega servisa Biro Bonus. Sodelovala je tudi v številnih strokovnih odborih in sekcijah. Strokovno delo in izkušnje nadgrajujem tudi kot predavateljica na številnih predavanjih, seminarjih in delavnicah.

Kotizacija:

- člani GZS: 63,00 € + DDV
- ostali: 81,00 € + DDV

Kotizacija vključuje udeležbo na seminarju in e-gradivo ter pregled aktualnih ukrepov za omilitev posledic epidemije #PKP6 in #PKP7.

S prijavo se zavezujete, da gradiva ne boste posredovali naprej tretjim nepooblaščenim osebam izven podjetja.

V roku 2 delovnih dni po prijavi prejmete predračun za kotizacijo. Neplačilo kotizacije po predračunu ne pomeni odjave od dogodka.

Prijavite se lahko:
preko spletnega obrazca

Prijave sprejemamo do: vključno 14. 1. 2021, do 10.00 ure

Rok za odjavo v pisni obliki:

Pri odjavi v pisni obliki do vključno 13. 1. 2021 vam kotizacijo vrnemo v celoti oz. je ne zaračunamo.
- Pri odjavi v pisni obliki od 14. 1. do vključno 15. 1. 2021 vam zaračunamo administrativne stroške v višini 25 %.

Pomembno za vpisane v Katalog certificiranih računovodskih servisov Slovenije in prejemnike Potrdila o opravljanju dejavnosti v skladu s Standardom izvajalcev računovodskih storitev: Po Pravilniku o priznavanju dodatnega izobraževanja se za udeležbo na seminarju prizna 1
točka.