Arhiv: RAZPIS ZA INOVACIJE CELJSKE REGIJE 2024 - Rok do 11.4. !

REGIONALNA GOSPODARSKA ZBORNICA CELJE (RGZC) nadaljuje s projektom Podelitve priznanj inovacijam v regiji. Cilj projekta je uveljavljanje inovacijske dejavnosti kot gibala trajnostnega razvoja gospodarstva in pospeševanja podjetništva.

S tem namenom objavljamo

RAZPIS ZA ZBIRANJE PRIJAV ZA PODELITEV PRIZNANJ INOVACIJAM V CELJSKI REGIJI ZA LETO 2024

Prijavijo se lahko gospodarske družbe, podjetja, samostojni podjetniki posamezniki, samostojni inovatorji ali druge organizacijske oblike z območja Regionalne gospodarske zbornice Celje (občine: Celje, Braslovče, Dobje, Dobrna, Kozje, Laško,  Podčetrtek, Polzela, Prebold, Rogaška Slatina, Rogatec, Slovenske Konjice, Šentjur, Šmarje pri Jelšah, Štore, Tabor, Vitanje, Vojnik, Vransko, Zreče, Žalec).

Predlagatelji lahko v letu 2024 prijavijo inovacijo, ki je bila prvič vpeljana na trg oz. prvič uporabljena v proizvodnem/poslovnem procesu v obdobju 1. 1. 2022 do 31. 3. 2024

KATEGORIJE INOVACIJ

- Produktne inovacije (Proizvod ali storitev, ki je nov ali bistveno izboljšan. Vključuje znatne izboljšave tehničnih specifikacij, sestavnih delov in materialov, programske opreme v izdelku, prijaznost do uporabnika ali druge funkcionalne značilnosti).
- Procesne inovacije (Nov ali bistveno izboljšan proizvodni proces oz. postopek. To vključuje pomembne spremembe v tehniki, opremi in/ali programski opremi).
- Trženjske inovacije (Nov način trženja, ki vključuje pomembne spremembe v oblikovanju proizvoda ali embalaže, promocijske predstavitve, promocijo izdelkov ali cen).
- Organizacijske inovacije (Nove organizacijske metode v poslovnih praksah, v organizaciji delovnega mesta ali pri zunanjih odnosih).
- Družbene inovacije (nove ideje, koncepti in strategije, ki odgovarjajo na potrebe družbe).

Razpis je odprt  do vključno četrtka, 4. aprila 2024.

ROK ZA ODDAJO PRIJAV JE PODALJŠAN DO ČETRTKA, 11. APRILA 2024.

Prijave zbiramo preko spletnega obrazca. Povezava: PRIJAVA INOVACIJE 2024.

Vabljeni k prijavi!

Letošnji inovacijski izziv in rdeča nit je "Izbrali smo trajnost". V ospredje postavljamo vedno večji pomen trajnosti pri poslovanju podjetij, inoviranju, razvoju - tako procesov kot produktov, trajnost v dobavnih verigah.

Razpisna dokumentacija

RAZPIS ZA INOVACIJE CELJSKE REGIJE 2024
SPLETNI OBRAZEC ZA PRIJAVO
Obrazec za prijavo_word  (za pomoč pri pripravi vaše prijave)