Arhiv: Tridnevna mednarodna konferenca na MOSu: Invest in Celje

Vabimo vas na tridnevni poslovni dogodek »Investiraj v Celje/Invest in Celje«, ki bo med 18. in 20. septembrom 2024 v sklopu 56. sejma MOS.

Dan inovativnosti 2024: 10 zlatih priznanj in posebno priznanje za inovacijski izziv

Brdo pri Kranju, 10. september 2024 – V okviru Dneva inovativnosti je Gospodarska zbornica Slovenije (GZS) že dvaindvajsetič podelila nacionalna priznanja najbolj inovativnim podjetjem in inovatorjem v podjetjih in drugih organizacijah. Rdeča nit letošnje podelitve je bila »Izbrali smo trajnost«. Nacionalno priznanje GZS za najboljše inovacije predstavlja najvišje priznanje inovativnim dosežkom slovenskih podjetij in s tem promocijo inovativnosti v Sloveniji. Podeljenih je bilo 10 zlatih, 24 srebrnih, 12 bronastih priznanj ter 1 posebno priznanje za inovacijski izziv.

Javni razpis P7-2 2024 Mikrokrediti 2024

Arhiv: Brezplačne delavnice za odrasle starejše od 30 let, ki želijo pridobiti in izboljšati svoje digitalne veščine

Na brezplačnih delavnicah boste pridobili in nadgradili vaše osnovne in napredne digitalne kompetence, znanja in veščine za odgovorno in varno uporabo digitalne tehnologije. Delavnice bodo 4. in 5. septembra 2024 potekale na Regionalni gospodarski zbornici Celje v popoldanskem času. Vabljeni!

POSLOVANJE GOSPODARSTVA CELJSKE REGIJE DO 2023

Obvestilo za imetnike ATA zvezkov, ki prečkajo Hrvaško

Imetnikom ATA zvezkov, ki zapuščajo ozemlje EU na Hrvaškem svetujemo, da ATA zvezke odprejo pri slovenski carini.

Podelitev priznanj najboljšim inovacijam celjske regije 2024, 6.junij 2024

Regionalna gospodarska zbornica Celje je že 24. leto zapored najbolj inovativnim v celjski regiji podelila priznanja za najboljše inovacije.