Arhiv: NACIONALNA PRIZNANJA ZA INOVACIJE 2019

V okviru Dneva inovativnosti je Gospodarska zbornica Slovenije (GZS) v sredo, 25.09.2019  že 17. podelila nacionalna priznanja najbolj inovativnim podjetjem in inovatorjem v podjetjih in javno raziskovalnih zavodih: 8 zlatih, 2 posebni priznanji za mlado podjetje, 26 srebrnih, 4 bronasta priznanja, 4 priznanja za prispevek na področju inovativnosti in 2 posebni priznanji za razvojno in inovacijsko sodelovanje gospodarstva in institucij znanja ter najboljšo inovacijo leta po izboru javnosti.

Najboljšo inovacijo leta po izboru javnosti pa je prejela inovacija Avtomatiziran stroj za sitotisk 3D oblike na nalivno pero podjetja Vivapen d.o.o..

Najboljše inovacije iz Celjske regije v letu 2019 so sledeča priznanja:

-  CPPE d.o.o. za inovacijo »Kriogeni nadtlačni reaktorski sistem« - SREBRNO PRIZNANJE
- VIVAPEN d.o.o. za inovacijo »Avtomatiziran stroj za sitotisk 3D oblike na nalivno pero« - SREBRNO PRIZNANJE
- ŠUMER d.o.o. za inovacijo »FLAx« - BRONASTO PRIZNANJE
- TERME OLIMIA d.d. za inovacijo »Famiy Wellness Termalija – FAMILY FUN« - BRONASTO PRIZNANJE

VSEM INOVATORJEM ISKRENO ČESTITAMO

Več o inovacijah celjske regije 2019:  LINK

O dnevu inovativnosti 2019.