Zapis 47. seje odbora računovodskih servisov celjskega območja (ZRS CO)

ki je bila 12. novembra 2003 ob 15. uri v sejni sobi območne zbornice Celje. Lista prisotnosti je sestavni del originalnega zapisnika.

Dnevni red:
1.      Pregled zapisnika prejšnje seje
2.      Poročilo o delu UO Združenja računovodskih servisov
3.      Tekoča problematika
4.      Razno

Predsednica gospa Artnakova je pozdravila vse prisotne in prešla na prvo točko dnevnega reda

Ad 1) Zapisnik prejšnje seje je bil pregledan in nanj ni bilo pripomb

• Seminar SRS v praksi je bil izredno dobro ocenjen. Tudi predavateljica gospa Marija Ravnik se je med nami dobro počutila in je pripravljena še sodelovati. Prisotne so se strinjale, da bi v naslednjem letu spet organizirali podoben seminar, kar je potrebno vključiti v plan dela za drugo leto.

Ad 2) Točko o poročilo dela UO združenja računovodskih servisov prestavimo na   naslednjo sejo, ko bo prisotna gospa Simona Novak.

Ad 3) Tekoča problematika:

Če dogovori ne bodo uspeli in bo potrebno opraviti zahtevano, se bodo servisi med sabo dogovorili za enotno tarifo in se medsebojno obvestili po elektronski pošti.

• 5. Kongres računovodskih servisov je bil s strani prisotnih zelo pozitivno ocenjen.

Ad 4) Razno

• Andreja Semolič, samostojna svetovalka na OZ Celje, je predstavila spletne strani GZS, domačo stran območne zbornice Celje, združenja računovodskih servisov pa tudi nekaj drugih aktualnih stvari.
  • Prednovoletno srečanje 10.decembra 2003, predvidoma ob 15. uri, v Hotelu Žonta Šentjur je predlagala Gospa Artnakova. Prisotni so datum in prostor potrdili. (Kasnejša opomba zapisovalke: hotel je rezerviran torej dogovorjeni datum drži!)

Zapisala:                                               Predsednica odbora
Andreja Semolič                                     Branka Artnak