Zapis 51. seje odbora računovodskih servisov celjskega območja (ZRS CO)

ki je bila 6. aprila 2004 ob 15. uri v sejni sobi GZS OZ Celje.

Lista prisotnosti je sestavni del originalnega zapisnika.

Dnevni red:

1. Pregled zapisnika zadnje seje
  2. Tekoča problematika
  3. Razno

Predsednica gospa Artnakova je pozdravila vse prisotne in prešla na prvo točko dnevnega reda

Ad 1) V zapisniku 50. seje ad 1) je tipkarski škrat napisal zakon o davkih namesto o društvih.

Ad 2) Razgovor je tekel v smeri

• smisla združevanja v grozde. Kaj bi to prineslo servisom, možnosti za sodelovanje, nabavo skupnih programov, najrazličnejše skupne storitve za servise, ipd. V tej zvezi bi bilo smiselno povabiti gospo Metko Komar, da bi predstavila podjetniško mrežo PLATO, ki v bistvu pomeni začetek združevanja.
  • potrebnosti predavanja o davščinah v EU, gospe Petre Mlakar, se bodo servisi pogovorili po seminarju in delavnici o DDV, ki bosta potekala v Celju maja.

Ad 3) Tekoča problematika:  na majski seji bodo oblikovani predlogi za spremembo oziroma popravek računovodske tarife

Naslednja seja 6. maja 2004 ob 15. uri na OZ Celje.

Zapisala:
Andreja Semolič