Zapis 53. seje odbora računovodskih servisov celjskega območja (ZRS CO)

Dnevni red:

1. Pregled zapisnika zadnje seje
  2. Tekoča problematika

Predsednica gospa Artnakova je pozdravila vse prisotne.

Ad 1) Povzetek 52. seje je zapisala gospa Lavričeva in ga bo podala na naslednji seji.

Ad 2) Gospa Artnakova je povzela sestanek seje Upravnega odbora Združenja računovodskih servisov, z dne, 19.5.2004. Vabljeni so bili vodje regijskih združenj, pravna in izobraževalna služba GZS ter iz Ministrstva za gospodarstvo. Glavna tema razgovora je bila uvedba pogojev za opravljanje računovodske dejavnosti in regulacija poklica računovodje.

Ad 3) Dogovor, da se pogovor o društvih prestavi na jesenski čas. Ob vabilu na naslednjo sejo se priloži prijavnica za šolo davščin, za ugotovitev interesa.

Naslednja seja 30. junija 2004 ob 15. uri na OZ Celje. Prosimo razmislite o pogojih za opravljanje dejavnosti in regulaciji poklica računovodje saj bomo na tej seji oblikovali naša mnenja in jih posredovali na Združenje računovodskih servisov.

Zapisala:
Andreja Semolič