Zapis 56. seje odbora računovodskih servisov celjskega območja (ZRS CO)

6. oktobra 2004 ob 15. uri v sejni sobi GZS OZ Celje.

Lista prisotnosti je sestavni del originalnega zapisnika.

Dnevni red:

1. Pregled zapisnika zadnje seje
  2. Aktualno

Ad 1)
Predsednica je pozdravila vse prisotne in na kratko povzela zapisnik zadnje seje.   Pri drugi točki je še dodala, da je bil Pravilnik o načinu in postopku pridobitve licenc za opravljanje dejavnosti računovodskega servisa poslan gospe Novakovi, ki ga je predstavila na UO Združenja rač. Servisov. UO se je odločil, da se najprej napravi posnetek stanja v računovodskih servisih po vseh državi za ta posnetek naj bi bila osnova Analiza servisov, napravljena na Ekonomski fakulteti Maribor. Prav tako se bodo upoštevala mnenja predsednikov sekcij po Območnih zbornicah.

Ad 2)

• Gospa Artnakova je povabila prisotne, da se udeležijo Kongresa računovodskih servisov v Portorožu in ga izkoristijo, poleg strokovnih vsebin, tudi za druženje med sabo.
  • Podan je bil predlog, da se sekcija spet sreča s predstavniki DURS. Gospa Semoličeva bo poklicala predstavnike (g. Čakš, ga. Manfreda) in se pogovorila glede obiska
  • Gospa Semoličeva je opozorila na
    • novost spletne strani GZS OZ Celje, in sicer vodnik po spletni strani, ki omogoča preglednejše ogledovanje
    • na novo obliko izobraževanja INFOPIKE, kjer bodo seminarji za člane GZS po ceni 4000 Sit. Objave o seminarjih bodo v Poslovnih razgledih (bivše Glasilo) oziroma na spletnih strani zbornice

Ad 3)
Razno

Pod to točko je tekla razprava najrazličnejših problemih, ki tarejo računovodske servise.

Seja je bila zaključena ob 17.00. uri.

Zapisala:
Andreja Semolič