Zapis 63. seje odbora računovodskih servisov celjskega območja (ZRS CO)

ki je bila 5. maja 2005, ob 15. uri v sejni sobi GZS OZ Celje. Lista prisotnosti je sestavni del originalnega zapisnika.

Dnevni red:

1. Pregled zapisnika zadnje seje
  2. Tekoča problematika
  3. Razno

Predsednica je prisotne pozdravila in jih seznanila s predlaganim dnevnim redom, s katerim so se vsi strinjali.

Ad 1)  Zapisnik zadnje seje je bil že predhodno objavljen na spletni strani OZ Celje. Pripomb ni bilo.

Ad 2) Tekoča problematika

Z ozirom na povabilo na DURS, dne 19. maja 2005 so bili v nadaljevanju seje določeni predstavniki sekcije, ki se bodo odzvali vabilu. Sklenili so, da bodo to člani odbora. Razgovor pa naj bi tekel o problematiki oziroma izkušnjah računovodskih servisov z davčno upravo in obratno.

Gospa Simona Novak je seznanila prisotne z zapisnikom zadnje seje Upravnega odbora računovodskih servisov. Pri tem je poudarila zlasti nujnost zakonodajne ureditve dejavnosti saj glede na nedorečenost pogojev, ki jih je potrebno imeti za opravljanje računovodskih storitev, obstaja nevarnost, da se bodo servisi iz ostalih članic EU registrirali pri nas in potem opravljali storitve drugje.

Ad 3) Na dnevnem redu so bili aktualni problemi, s katerimi se servisi vsakodnevno srečujejo.

Naslednji sestanek bo, 2. junija 2005 ob 15. uri, v sejni sobi GZS OZ Celje.
Seja je bila zaključena ob 17. uri.

Zapisala:
Andreja Semolič