Zapis 64. seje odbora računovodskih servisov celjskega območja (ZRS CO)

ki je bila 2. junija 2005, ob 15. uri v sejni sobi GZS OZ Celje. Lista prisotnosti je sestavni del originalnega zapisnika.

Dnevni red:

1. Pregled zapisnika zadnje seje
  2. Kratko poročilo o srečanju z DURS
  3. Športne igre računovodskih servisov 2005 - Rogla
  4. Tekoča problematika
  5. Razno

Predsednica je prisotne pozdravila in predlagala spremembo v dnevnem redu, in sicer, da bi  pred pregledom zapisnika poslušali kratko predstavitev Banke Koper, ki je želela članom sekcije računovodskih servisov predstaviti svoje delo in ponudbo. Prisotni so se s spremembo strinjali ter po predstavitvi nadaljevali z dogovorjenim dnevnim redom:

Ad 1)  Zapisnik zadnje seje je bil že predhodno objavljen na spletni strani OZ Celje. Pripomb ni bilo.

Ad 2) Gospa Artnakova je na kratko seznanila člane z obiskom delegacije na DURS-u, dne 19. maja 2005. Originalnemu zapisniku je tudi priložen povzetek poročila o delu DU Celje za leto 2004.  Omenila je tudi dogovor, da bo nekaj izvodov Davčnega Biltena, ki ga po novem ne pošiljajo več po pošti ampak je, brezplačno,  na razpolago na izpostavah, dostavljen tudi na Gospodarsko zbornico OZ Celje.

Ad 3) Predsednica je prisotne povabila na udeležbo na športnih igrah računovodskih servisov na Rogli, v petek, 10. junija 2005.

Ad 4) Gospa Simona Novak je seznanila prisotne s potekom seje Upravnega odbora računovodskih servisov, z dne 30.5.2005. Povedala je, da bodo teze Zakona o računovodski dejavnosti na razpolago članom sekcije računovodskih servisov in da bodo lahko dali svoje pripombe nanj v obliki amandmajev do 30.6.2005.

V zvezi s tem je bil dogovor, da bodo računovodski servisi regije v kontaktu in če bo potrebno, se še enkrat dobijo v juniju, sicer pa bo naslednji sestanek
1.septembra 2005 ob 15. uri, v sejni sobi GZS OZ Celje.

Dodatne nformacije:
GZS OZ Celje