Zapis 70. seje odbora računovodskih servisov celjskega območja (ZRS CO)

ki je bila 2. februarja 2006 ob 15. uri v sejni sobi GZS OZ Celje, Ljubljanska  14, Celje

Predsednica je prisotne pozdravila in predlagala dnevni red seje, ki je bil potrjen..

Dnevni red:

1.      Pregled zapisnika zadnje seje
2.      Tekoča problematika - obravnava teme
         Spremembe novih računovodskih standardov
         in nove davčne zakonodaje
3.      Razno

Ad 1)  Zapisnik zadnje seje je objavljen na spletnih straneh OZ Celje. Nanj ni bilo pripomb.

Ad 2) Tekoča problematika – Gospa Lidija Herzog je pripravila temeljito gradivo o spremembah novih računovodskih standardov in nove davčne zakonodaje, ki ga je prisotnim tudi raztolmačila.

Udeleženke so bile z izvajanjem izredno zadovoljne in se strinjale, da so takšna srečanja zanje izredno poučna. Želele bi si več takšnih sej vendar je težava v tem, da je težko najti prostovoljko/prostovoljca. Za temeljito proučitev neke vsebine je namreč potreben čas pa tudi dobra priprava, da to snov lahko tolmačiš.

Ad 3) Prisotni so predlagali, da bi se na naslednjem razgovoru pogovarjali o vrednostnih papirjih.

Naslednja seja bo 2. marca 2006 ob 15. uri.

Seja je bila zaključena ob 17. uri.

Dodatne informacije:

GZS OZ Celje