Zapis 77. seje odbora računovodskih servisov celjskega območja (ZRS CO)

ZAPISNIK 77. seje Odbora računovodskih servisov celjskega območja (ZRS CO), ki je bila 11. oktobra 2006, ob 13. uri v sejni sobi GZS OZ Celje, Ljubljanska  14, Celje.

Lista prisotnosti je sestavni del originalnega zapisnika.

Predsednica je prisotne pozdravila in predlagala dnevni red, s katerim so se prisotni strinjali:

1.      Pregled zapisa zadnje seje

2.      Tekoča problematika

• Povabilo na Kongres računovodskih servisov
  • Poročilo predsednice z UO ZRS
  • Seminar o društvih
  • Možnost koriščenja 10 % popusta ob vpisu na izobraževanje za Vodje računovodskih servisov v Ljubljani
  • Ponudba seminarja o davčni bilanci

3.      Razno

Ad 1)  Zapisnik je bil predhodno objavljen na spletni strani GZS OZ Celje in nanj ni bilo pripomb.

Ad 2) Tekoča problematika

Ad 3) Po točko razno je bilo izpostavljeno

• Zbiranje podatkov po Zakonu o varstvu osebnih podatkov, Ur.l. 86/2004 – dolžnost poročanja državnemu nadzornemu organu dostopno na http://www.ip-rs.si Katalog zbirke osebnih podatkov
  • Sprememba s.p. v d.o.o. – dostopno na spletni strani www.racunovodja.com

Naslednja seja je bila pomotoma dogovorjena za 8.11.2006, vendar bo kot vedno: drugo sredo v mesecu novembru, torej 15.11.2006, ob 13. uri.

Zapisala: Andreja Semolič

Dodatne informacije: