Arhiv: RGZC: V kolikor želite na dogodku sodelovati kot razstavljalec, imate kot član RGZC popust

V kolikor se odločite za paket 1 imate 20% popust, pri paketu 2 in 3 pa 15% popust. Cenik najdete v prilogi "Ponudba"

Arhiv: RGZC: Seja računovodskih servisov celjskega območja v sredo 15. januarja ob 14. uri, dvorana B, RGZC

Spoštovani, vabimo in pričakujemo Vas ter vljudno prosimo za predhodno prijavo! V kolikor prijav ne bo, seja odpade! Hvala za razumevanje!

Arhiv: RGZC: VOŠČILO

Arhiv: RGZC vabi na združena seminarja»NOVOSTI V POSTOPKIH SKLENITVE IN PRENEHANJA POGODBE O ZAPOSLITVI« in "»KAJ JE NOVEGA PRI POGODBAH O ZAPOSLITVI PO NOVEM ZDR-1?«

Delodajalci morajo spremeniti ustaljene procese vezane na sklepanje in prenehanje delovnih razmerij skladno z novim ZDR-1. Na seminarju boste izvedeli, kako pravilno na novo postaviti te procese, da ne bi prišlo do postopkovnih kršitev. Velik poudarek bo tudi na rešitvah v prehodnem obdobju, kjer v ZDR-1 obstajajo pravne praznine in bo delodajalec pogosto v dilemi, kako naj pravilno ravna.

Arhiv: RGZC vabi na seminar »NOVOSTI V POSTOPKIH SKLENITVE IN PRENEHANJA POGODBE O ZAPOSLITVI«

Arhiv: RGZC vabi na seminar »KAJ JE NOVEGA PRI POGODBAH O ZAPOSLITVI PO NOVEM ZDR-1?«

Novosti, ki jih prinaša ZDR-1 je veliko. Poudarek tega seminarja bo na novih vsebinah pogodbe in zaposlitvi, novih pogojih in omejitvah pri izbiri posamezne oblike pogodbe ter drugih modifikacijah pogodbe o zaposlitvi. Veliko poudarka bo tudi na prehodnem obdobju, ko se marsikateri delodajalec sprašuje, ali uporabiti novi ali stari zakon. V zvezi s tem bodo predstavljene tudi predlagane rešitve.