Arhiv: RGZC: VOŠČILO

Arhiv: RGZC vabi na združena seminarja»NOVOSTI V POSTOPKIH SKLENITVE IN PRENEHANJA POGODBE O ZAPOSLITVI« in "»KAJ JE NOVEGA PRI POGODBAH O ZAPOSLITVI PO NOVEM ZDR-1?«

Delodajalci morajo spremeniti ustaljene procese vezane na sklepanje in prenehanje delovnih razmerij skladno z novim ZDR-1. Na seminarju boste izvedeli, kako pravilno na novo postaviti te procese, da ne bi prišlo do postopkovnih kršitev. Velik poudarek bo tudi na rešitvah v prehodnem obdobju, kjer v ZDR-1 obstajajo pravne praznine in bo delodajalec pogosto v dilemi, kako naj pravilno ravna.

Arhiv: RGZC vabi na seminar »NOVOSTI V POSTOPKIH SKLENITVE IN PRENEHANJA POGODBE O ZAPOSLITVI«

Arhiv: RGZC vabi na seminar »KAJ JE NOVEGA PRI POGODBAH O ZAPOSLITVI PO NOVEM ZDR-1?«

Novosti, ki jih prinaša ZDR-1 je veliko. Poudarek tega seminarja bo na novih vsebinah pogodbe in zaposlitvi, novih pogojih in omejitvah pri izbiri posamezne oblike pogodbe ter drugih modifikacijah pogodbe o zaposlitvi. Veliko poudarka bo tudi na prehodnem obdobju, ko se marsikateri delodajalec sprašuje, ali uporabiti novi ali stari zakon. V zvezi s tem bodo predstavljene tudi predlagane rešitve.

Arhiv: RGZC vabi na Paket 3 seminarjev z Vodnikom po novem ZDR-1

Paket seminarjev je namenjen poglobljenemu obravnavanju najpomembnejših novosti in odprtih vprašanj povezanih z uporabo novega ZDR-1. Na seminarjih bodo novosti predstavljene z vidika prakse in osvetljene s primeri, izpostavljena bodo tudi odprta vprašanja, ki se postavljajo ob uporabi novega ZDR-1 ter predlagane rešitve. Možna pa je udeležba samo na posameznem seminarju, če vas zanima le določena tematika. V tem primeru velja za vsak seminar pripisana kotizacija.

Arhiv: RGZC vabi na paket 3 seminarjev z Vodnikom po novem ZDR-1

Arhiv: RGZC: Praznično srečanje sekcije računovodskih servisov celjskega območja v torek, 10. decembra 2012, ob 14.00 uri

Spoštovani, ne spreglejte vabila in ne pozabite na prijavo! Pričakujemo Vas!

Arhiv: RGZ Celje vabi na brezplačno srečanje na temo »Ciljno vodenje od teorije do prakse v oblaku« PRESTAVLJENO NA JANUAR

Predstavitveni seminar "Ciljno vodenje od teorije do prakse v oblaku" je prestavljen na mesec JANUAR. Novo vabilo bo objavljeno v kratkem. Prijavite se lahko že sedaj.

Arhiv: RGZC: RNP 2013 Razvoj novih produktov - spremembe in dopolnitve javnega povabila

V skladu z javnim povabilom, je maksimalna višina sofinanciranja naslednja: Do 350.000 EUR za velika podjetja Do 250.000 EUR za srednje velika podjetja Do 150.000 EUR za mikro in mala podjetja S tem v zvezi vas obveščamo, da je Agencija SPIRIT dne 22.11.2013 objavila spremembe in dopolnitve navedenega javnega povabila.