Arhiv: RGZC: Seja računovodskih servisov celjskega območja v sredo, 12. junija 2013, ob 14. uri, dvorana B, RGZC

Spoštovani, vabimo in pričakujemo Vas ter vljudno prosimo za predhodno prijavo! V kolikor prijav ne bo, seja odpade! Hvala za razumevanje!

Arhiv: RGZC: Seja računovodskih servisov celjskega območja v sredo, 15. maja 2013, ob 14. uri, dvorana B, RGZC

Arhiv: Sklep o določitvi članarine Regionalne gospodarske zbornice Celje za leto 2013

Na osnovi 17. člena statuta Regionalne gospodarske zbornice Celje je skupščina na svoji _. redni seji, dne _________________sprejela sklep o določitvi članarine za leto 2012.