Arhiv: RGZC vabi na Paket 3 seminarjev z Vodnikom po novem ZDR-1

Paket seminarjev je namenjen poglobljenemu obravnavanju najpomembnejših novosti in odprtih vprašanj povezanih z uporabo novega ZDR-1. Na seminarjih bodo novosti predstavljene z vidika prakse in osvetljene s primeri, izpostavljena bodo tudi odprta vprašanja, ki se postavljajo ob uporabi novega ZDR-1 ter predlagane rešitve. Možna pa je udeležba samo na posameznem seminarju, če vas zanima le določena tematika. V tem primeru velja za vsak seminar pripisana kotizacija.

Arhiv: RGZC vabi na paket 3 seminarjev z Vodnikom po novem ZDR-1

Arhiv: RGZC: Praznično srečanje sekcije računovodskih servisov celjskega območja v torek, 10. decembra 2012, ob 14.00 uri

Spoštovani, ne spreglejte vabila in ne pozabite na prijavo! Pričakujemo Vas!

Arhiv: RGZ Celje vabi na brezplačno srečanje na temo »Ciljno vodenje od teorije do prakse v oblaku« PRESTAVLJENO NA JANUAR

Predstavitveni seminar "Ciljno vodenje od teorije do prakse v oblaku" je prestavljen na mesec JANUAR. Novo vabilo bo objavljeno v kratkem. Prijavite se lahko že sedaj.

Arhiv: RGZC: RNP 2013 Razvoj novih produktov - spremembe in dopolnitve javnega povabila

V skladu z javnim povabilom, je maksimalna višina sofinanciranja naslednja: Do 350.000 EUR za velika podjetja Do 250.000 EUR za srednje velika podjetja Do 150.000 EUR za mikro in mala podjetja S tem v zvezi vas obveščamo, da je Agencija SPIRIT dne 22.11.2013 objavila spremembe in dopolnitve navedenega javnega povabila.

Arhiv: RGZC: Seja računovodskih servisov celjskega območja prestavljena na sredo, 27. novembra 2013, ob 14. uri, dvorana B, RGZC

Spoštovani, vabimo in pričakujemo Vas ter vljudno prosimo za predhodno prijavo! V kolikor prijav ne bo, seja odpade! Hvala za razumevanje!

Arhiv: RGZC vabi na predstavitveno delavnico na temo novega javnega povabila »Mentorstvo za mlade«

Javni sklad RS za razvoj kadrov in štipendije je v petek, 15. 11. 2013 na svoji spletni strani: http://www.sklad-kadri.si objavil javno povabilo za izvajanje mentorstva za mlade. Na RGZC organiziramo predstavitveno delavnico 28. novembra 2013 v prostorih RGZC na Ljubljanski 14/2 v Celju. Delavnica je brezplačna, vendar prosimo za prijave.

Arhiv: RGZC: Seja računovodskih servisov celjskega območja v sredo, 20. novembra 2013, ob 14. uri, dvorana B, RGZC