OZ Celje, seminar: Prenovljeni slovenski računovodski standardi, 6. februar 2006

V sodelovanju s Centrom za poslovno usposabljanje vas vabimo na aktualni strokovni seminar:

Prenovljeni slovenski računovodski standardi

Vsebina seminarja:
Pregled sprememb, ki jih prinašajo novi Slovenski računovodski standardi po posameznem standardu:

• temeljne računovodske predpostavke; - kakovostne značilnosti računovodenja; - knjigovodske listine; - poslovne knjige; - opredmetena osnovna sredstva; - neopredmetena sredstva in dolgoročne aktivne časovne razmejitve; - finančne naložbe; - zaloge; - terjatve; - naložbene nepremičnine; - kapital; - dolgoročni dolgovi; - rezervacije in dolgoročne pasivne časovne razmejitve; - kratkoročni dolgovi; - kratkoročne časovne razmejitve; - stroški amortizacije; - stroški materiala in storitev;
  • stroški dela in stroški povračil zaposlenim.

Kotizacija seminarja:
Cena seminarja je 18.500,00 SIT + 20% DDV, je vključeno ustrezno gradivo, ki je vezano na predavanje, osvežitev med odmori.

Čas in kraj:
6. februar 2006, od 9.00 do 14.00; v prostorih GZS Območne zbornice Celje, Ljubljanska cesta 14, Celje.

Seminar bo vodila ga. Alenka Krkovič, univ.dipl.ekonomistka, ki ima dolgoletne praktične izkušnje iz področja računovodstva in financ in je pridobila imenovanje za višješolsko predavateljico za predmete: poslovodno računovodstvo, finančno računovodstvo, stroškovno računovodstvo in davki v podjetju.

Kotizacijo je potrebno nakazati najkasneje 4 dni pred začetkom na transakcijski račun  NLB d.d., Ljubljana, 02011-0014816764, sklic: 5811. Prosimo, da ob prihodu na seminar predložite potrdilo o plačani kotizaciji.

Prijave sprejemamo do zasedbe mest. Število udeležencev v skupini je omejeno. Morebitne odjave sprejemamo do 4 dni pred razpisanim terminom, pri kasnejših odjavah ali neudeležbi kotizacije ne vračamo.

Vabljeni!

Jože Pušnik