FUTURALLIA 2006 (Wroclaw/Poljska, 31.05 - 02.06.2006)

Kaj je Futurallia?
Program Futurallia je po vsebini podoben programom Europartenariata in Interprisa in spodbuja lokalne, regionalne in nacionalne dejavnosti za sodelovanje in partnerstvo na področju proizvodnih in storitvenih dejavnosti med malimi in srednjimi podjetji v svetu. Je srečanje oz. poslovni forum za mala in srednja podjetja iz vsega sveta.

Reference:
Na desetih forumih »Futurallie« se je od leta 1990 srečalo že na tisoče predstavnikov podjetij iz skoraj vseh delov sveta. Začelo se j v francoskem Poitiersu, kjer so organizirali sedem srečanj, nadaljevalo v Kanadi, tokratno enajsto srečanje pa bo v Wroclawu na Poljskem. Dosedanjih forumov se je udeležilo preko 3000 podjetij, ki je imelo več kot 30.000 uspešnih poslovnih sestankov

Ciljne skupine?
Projekt je namenjen malim in srednjim podjetjem pri vzpostavljanju kontaktov s tujimi poslovnimi partnerji in promociji njihovih proizvodov na tujih tržiščih.

Zakaj se udeležiti?

• edinstvena zasnova tega foruma ponuja udeležencem do 20 osebno načrtovanih in ciljno usmerjenih poslovnih srečanj
  • udeležilo se ga bo preko 1000 predstavnikov več kot 40 držav oz. regij, predvidenih pa je preko 8.000 poslovnih srečanj
  • imeli boste možnost razgovorov tako s podjetji dežele gostiteljice, kot s podjetji –obiskovalci
  • vnaprej bodo organizirani individualni razgovori- organizator zagotavlja do  20 razgovorov v treh dneh)
  • srečali boste potencialne poslovne partnerje in jih lahko obiskali
  • dobili boste nove poslovne ideje
  • zagotovljeno je prevajanje

Organizator prireditve:
Za organizacijo Futurallie 2006 je bilo izbrana organizacija Convention Bureau iz Wroclawa (http://www.convention.wroclaw.pl/ ).

Kraj  prireditve:
Prireditev bo potekala v poslovnih prostorih »Hala Ludowa«, ki si jih lahko ogledate na spletnih straneh http://www.halaludowa.wroc.pl/

Program:

Sreda, 31. maja 2006

• Registracija udeležencev
  • Razdelitev seznama individualnih poslovnih srečanj
  • Srečanje vodij delegacij
  • Tematske delavnice
  • Slavnostno srečanje

Četrtek, 1. junija 2005

• Registracije udeležencev
  • Uradna slavnostna otvoritev
  • Skupno kosilo
  • Slavnostna večerja

Petek, 2. junija 2005

• Skupno kosilo
  • Zaključek
  • Obiski po podjetjih
  • Sprejem za vse udeležence

Cena skupnega nastopa v katerega je vključena namestitev z zajtrkom v hotelu s 4 zvezdicami, vsi transferji od letališča in hotela do prireditvenega centra, kosila, večerje in sprejemi po programu, prevajalci in enoletna prisotnost na spletnih straneh futurallia on-line znaša  EUR 750.  Točen program in ceno, ki vključuje prevoz,  vam bomo javili kasneje.

Nacionalni koordinator za Slovenijo in nosilec projekta:
Gospodarska zbornica Slovenije – Združenje podjetnikov Slovenije in Oddelek za evropske zadeve

Gospodarska zbornica Slovenije bo organizirala skupni nastop slovenskih udeležencev, zato prosimo, da s prijavo pohitite.

Kako si zagotoviti udeležbo?
Gospodarska zbornica Slovenije
Metka Prešeren, Oddelek za evropske zadeve