Arhiv: Javni razpis za dodeljevanje pomoči za razvoj gospodarstva v Mestni občini Celje 2015

V Uradnem listu št. 79 z dne 23. 10. 2015 je bil objavljen Javni razpis za dodelitev pomoči za razvoj podjetništva v Mestni občini Celje 2015.

Arhiv: PROŠNJA ZA  POMOČ PRI ZBIRANJU DONACIJ ROTARY CLUBU CELJE

Arhiv: PROŠNJA ZA POMOČ PRI ZBIRANJU DONACIJ ROTARY CLUBU CELJE

Pri snovanju te humanitarne akcije se kot organizator s prošnjo obračamo predvsem na gospodarske družbe v celjski regiji, katere razumejo, vzdržujejo in gradijo svoj odnos do družbenega okolja. S svojimi donacijami bodo namreč omogočile kakovostno, lažjo in hitrejšo diagnostiko strokovno usposobljenega medicinskega osebja v novem urgentnem bloku Splošne bolnišnice Celje.

Arhiv: Razpoložljive kapacitete za namestitev migrantov

V kolikor imate prazen objekt, večje površine, zunaj večjih naseljenih območij in ima zagotovljeno/delujočo elektriko, ogrevanje in vodo, bi država le-te najela po razumnih cenah .

Arhiv: Novosti pri računovodenju zaradi sprememb ZGD-1 in SRS

Novela ZGD-1I zaradi implementacije direktiv in uredb EU ter novi SRS 2016 bosta v računovodstvo po 1.1.2016 prinesla več novosti, ki jih je dobro poznati že danes, saj lahko vplivajo na sprejemanje odločitev in usmeritev že za letošnje letno poročilo.

Arhiv: Predstavitev: Avstrija – odskočna deska za internacionalizacijo vašega podjetja

Avstrija postaja čedalje bolj privlačna za tuje vlagatelje. Dober splošni gospodarski razvoj, politična stabilnost, dobro vzpostavljena struktura finančnih storitev, visoka kupna moč in pravni okvir so odlični pogoji za ustanovitev podjetja v Avstriji.

Arhiv: Od varnosti do uvozno - izvoznega financiranja

Vabimo vas na poslovno srečanje "Od varnosti do uvozno - izvoznega financiranja", ki ga za vas pripravljamo v sodelovanju z NLB. Izvedeli boste, kako si lahko z bančnimi instrumenti omogočite financiranje in tudi zavarujete tržna tveganja v mednarodnem in domačem poslovanju.

Arhiv: Izvajalci računovodskih storitev dobili svoj standard

Celje, 23. maja 2015 – Zbornica računovodskih servisov (ZRS) je širši javnosti predstavila Standard izvajalcev računovodskih storitev. Standard opredeljuje smernice za opravljanje računovodske dejavnosti oziroma določa pogoje, ki jih mora izpolnjevati izvajalec računovodskih storitev, da svoje delo opravlja strokovno in kakovostno. Namen standarda je v prvi vrsti zaščititi uporabnike računovodskih storitev, saj je bilo do sedaj to področje povsem neurejeno.

Arhiv: Predstavitev STANDARDA IZVAJALCEV RAČUNOVODSKIH STORITEV

V zbornici računovodskih servisov, so ob podpori drugih deležnikov, pripravili Standard izvajalcev računovodskih storitev, s katerim želijo prispevati k ureditvi in dvigu kakovosti dela v dejavnosti računovodskih storitev.

Arhiv: Preučite možnost znižanja stroškov elektrike