Arhiv: 10 priporočil za duševno zdravje v obliki plakatov

Priporočila smo oblikovali v desetih jedrnatih in atraktivnih plakatih, ki jih lahko brezplačno pridobite v tiskani obliki na sedežu vam najbližjega partnerja projekta APP ali si jih prenesete s strokovne spletne platforme projekta APP: www.zapp.si.

Arhiv: ČLAN - ČLANU: Možnosti sodelovanja v Kompetenčnih centrih za razvoj kadrov

Podjetje Racio razvoj d.o.o. iz Celja, partner zbornice pri razvoju in usposabljanju zaposlenih, obvešča podjetja s področij živilsko prehrambene industrije in komunalnih dejavnosti o možnosti sodelovanja v Kompetenčnih centrih za razvoj kadrov za naslednji dve leti.

Arhiv: Srečanje s častnimi konzuli Republike Slovenije

Ministrstvo za zunanje zadeve Republike Slovenije 6. in 7. oktobra 2016 organizira 2. srečanje častnih konzulov Republike Slovenije (ČK RS). V okviru dvodnevnega dogodka je v sodelovanju z GZS predvideno tudi srečanje ČK RS s predstavniki slovenskih podjetij. Gre za odlično priložnost za navezavo novih stikov, ki lahko predstavljajo pomemben kontaktni kanal pri vaših nastopih na tujih trgih.

Arhiv: ČLAN - ČLANU - Poslovni dogodki in zaključene družbe - Člani RGZC 5% POPUST

Člani RGZC, izkoristite popust in organizirajte vaš poslovni dogodek v prijetnem, sproščenem in sodobnem ambientu največjega in najsodobnejšega konjeniškega centra v Sloveniji. Za dogodke pod njihovim okriljem skrbi strokovna in usposobljena ekipa, zato bo tudi vaš dogodek nekaj posebnega. Člani RGZC - 5% POPUST. Vabljeni, da si ogledate katalog.

Arhiv: Posvet članov RGZC z direktorjem Splošne bolnišnice Celje mag. Marjanom Ferjancem

Po devetih letih na čelu zavoda nam bo direktor predstavil izkušnje pri vodenju tretje največje bolnišnice v državi s 1768 zaposlenimi in letnim prihodkom 93 mio EUR v letu 2015.

Arhiv: Ekonomska šola Celje - Višja strokovna šola vabi k vpisu

Ekonomska šola Celje - Višja strokovna šola vabi k vpisu. Nudijo najnižjo šolnino za izredni študij.

Arhiv: 7 PROSTIH MEST ZA MOBILNOST ŠTUDENTOV

Z NAMENOM PRAKTIČNEGA USPOSABLJANJA V TUJINI V OKVIRU PROGRAMA ERASMUS + IN PROJEKTA MOBILITY FOR ENHANCEMENT OF STUDENTS' EMPLOYABILITY II. Razpis je odprt do porabe sredstev.

Arhiv: Visoka šola za proizvodno inženirstvo vabi k vpisu

Informativna dneva četrtek, 25. 8. 2016 ob 16. uri in četrtek, 15. 9. 2016, ob 16. uri.

Arhiv: 3. DAN DELODAJALCEV

Na letošnji konferenci se boste delodajalci seznanili z ZDR-1 s stališča prakse, iskanju njegovih izboljšav z vašega stališča ter pogled in predlogi morebitnih sprememb ZDR-1 ter spremljajoče zakonodaje.

Arhiv: NEDAVNO OBJAVLJENI RAZPISI

Obveščamo vas o nedavno objavljenih razpisih