Arhiv: Poslovanje gospodarstva celjske regije do leta 2017
Arhiv: ČLAN - ČLANU: 30% popust za motivacijske delvnice

Član - članu: Za člane RGZC 30% popust na motivacijske delavnice.

Arhiv: Dan inovativnosti s podelitvijo priznanj najboljšim inovacijam celjske regije 2018

Regionalna gospodarska zbornica Celje, najbolj inovativnim v celjski regiji za leto 2018, podeljuje 6 zlatih, 4 srebrna, 3 bronasta priznanja in 4 zahvale. Na izboru je s 17 inovacijami sodelovalo 51 inovatorjev iz 11 podjetij. Najboljše ocenjene inovacije podjetij: Swatycomet d.o.o. , Mik Celje d.o.o. in Cetis d.d se uvrstijo v finale - izbor najboljših inovacij na nacionalni ravni pri GZS.

Arhiv: KOLEDAR RŠS TVU MREŽE

Arhiv: VABILO NA UVODNO STROKOVNO KONFERENCO

Vljudno vas vabimo na uvodno strokovno konferenco »Vlaganje v ukrepe za krepitev in ohranjanje duševnega zdravja zaposlenih - priložnost za večjo konkurenčnost in uspešnost podjetij«, ki bo potekala v četrtek, 7. junija 2018, od 9.00 do 14.20 ure, v Hotelu Betnava, Ulica Eve Lovše 15, Maribor.

Arhiv: RESOLUCIJO O NACIONALNEM PROGRAMU DUŠEVNEGA ZDRAVJA
Arhiv: ČLAN - ČLANU: Možnost najema poslovnih prostorov

Dovoljujemo si, da vam po tej poti ponudimo možnost najema poslovnih prostorov v naši poslovni stavbi na naslovu Lava 6a, 3000 Celje.