Arhiv: Prispevki iz strokovne konference o aktivnem in zdravem staranju

V kolikor se niste uspeli udeležiti strokovne konference v okviru projekta Polet, vas vabimo k prebiranju prispevkov in prezentacij predavateljev, ki jih najdete na spletni strani projekta: POLET

Arhiv: Novozelandski proračun največ denarja namenja duševnemu zdravju

V okviru projekta "NAPREJ" vas informiramo o o prvem "proračunu za dobro počutje" na svetu, ki ga je kot prva država na svetu sprejela Nova Zelandija.

Arhiv: Podeljena priznanja najboljšim inovacijam celjske regije za leto 2019

Regionalna gospodarska zbornica Celje je najbolj inovativnim v celjski regiji za leto 2019, podelila 4 zlata, 5 srebrnih, 3 bronasta priznanja in 5 priznanj za prispevek na področju inovativnosti.

Arhiv: AKTIVNO IN ZDRAVO STARANJE ZAPOSLENIH - DA BI ZMOGLI IN ŽELELI DELATI DLJE

Maribor, 29. maj 2019– Evropska unija, ki se močno zaveda posledic staranja prebivalstva, si je zastavila ambiciozen cilj – doseganje 75-odstotne stopnje delovne aktivnosti moških in žensk v starosti od 20 do 64 let. Temu želimo slediti tudi v Sloveniji, čeprav smo daleč od zastavljenega cilja.

Arhiv: Poročilo o pregledu zdravstva v Evropi

V okviru projekta "NAPREJ" vas informiramo o rezultatih poročila o pregledu zdravstva v Evropi.

Arhiv: Posvet GZS: Domino učinek Zakona o minimalni plači

Na posvetu bomo razpravljali o tem, kakšni bodo učinki novele Zakona o minimalni plači na konkurenčnost gospodarstva kot celote, posameznih panog in podjetij, plačna razmerja med zaposlenimi, zaposlovanje, na bonitetno oceno Slovenije, ter kako se bodo morali na to odzvati gospodarski subjekti.

Arhiv: Obvestilo o možnosti pridobitve potrdila o poravnanih davčnih obveznostih na eDavkih

Obveščamo vas, da je od dne 8. 11. 2016 izvedena dopolnitev informacijske podpore, ki omogoča zavezancem pridobitev potrdila o poravnanih obveznostih iz knjigovodske evidence preko portala eDavki.

Arhiv: Podjetniki in podjetja pozor! Če še nimate urejenega eVročanja, se obrnite na finančne urade  od 13. 5. do 17.5.

Arhiv: Podjetniki in podjetja pozor! Če še nimate urejenega eVročanja, se obrnite na finančne urade od 13. 5. do 17.5.

Vse podjetnike in podjetja, ki še nimajo urejenih zadev glede eVročanja vabimo, da se od 13. 5 do vključno 17. 5. 2019 oglasijo na svoj finančni urad, kjer bodo dobili vse potrebne informacije glede eVročanja in si uredili vse potrebno za dostop do teh dokumentov.

Arhiv: Priznanje za dobro prakso na področju varnosti in zdravja pri delu?

V okviru projekta "NAPREJ" vas informiramo o primerih dobre prakse so v praksi uporabljene rešitve, namenjene učinkovitemu obvladovanju tveganja na področju varnosti in zdravja pri delu. Primeri dobre prakse torej niso niti teoretične niti hipotetične narave.