Arhiv: Približno desetina zaposlenih poroča, da je v zadnjem letu doživela nekatere simptome depresije ali tesnobnosti

V okviru projekta "NAPREJ" vas obveščamo o rezultatih raziskave na področju težav v telesnem in duševnem zdravju med kar 2.971-imi zaposlenimi, ki je pokazala, da: PRIBLIŽNO DESETINA ZAPOSLENIH POROČA, DA JE V ZADNJEM LETU DOŽIVELA NEKATERE SIMPTOME DEPRESIJE ALI TESNOBNOSTI.

Arhiv: Koristna informacija za MSP: Slovenski podjetniški sklad objavlja prva dva vavčerska poziva!

Vavčerski sistem je nov program spodbud malih vrednosti za mikro, mala in srednje velika podjetja ter zadruge. MSP-jem bo omogočil bistveno poenostavljen dostop do sofinanciranja posameznih storitev, s pomočjo katerih bodo krepila svojo konkurenčnost in kompetence. Podjetja bodo lahko hitro in na enostaven način prejela vavčerje za različne vsebine, dodatna prednost za podjetja pa je, da ni rokov za oddajo vloge, VAVČERJI BODO NA VOLJO SO SKOZI VSE LETO in po oddaji vloge bo sledila HITRA OBRAVNAVA! Prva dva poziva za prva dva vavčerja sta objavljena, in sicer vavčer ZA CERTIFIKATE KAKOVOSTI in vavčer za ZAŠČITO INTELEKTUALNE LASTNINE.

Arhiv: Priročnik Programa celovite podpore podjetjem za obvladovanje in preprečevanje psihosocialnih dejavnikov tveganja

V okviru projekta NAPREJ vas obveščamo o novem priročniku Programa celovite podpore podjetjem za obvladovanje in preprečevanje psihosocialnih dejavnikov tveganja (Program PSDT), ki vam lahko pomaga pri ohranjanju in krepitvi duševnega zdravja zaposlenih.

Arhiv: Ugotavljanje zadovoljstva strank FURS

Finančni urad republike Slovenije je objavil anketo, s katero želi ugotoviti zadovoljstvo strank. Vabljeni, k izpolnjevanju.

Arhiv: Priročnik – Ohranjanje in krepitev duševnega zdravja zaposlenih ter obvladovanje psihosocialnih dejavnikov tveganja na delovnem mestu

V okviru projekta "NAPREJ" vas obveščamo o izdanem priročniku, namenjenemu vodstvenim kadrom v podjetjih.

Arhiv: Prednovoletno srečanje direktorjev, županov in poslancev savinjske regije 2018

Prednovoletno srečanje direktorjev, županov in poslancev savinjske regije 2018.

Arhiv: Ocenjevanje tveganja varnosti in zdravja delavcev v zvezi z delom

V okviru projekta "Naprej" vas informiramo o pomenu zagotavljanja varnosti in zdravja delavcev v zvezi z delom ter izvedbi ocene tveganja.

Arhiv: Vabilo na Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva za mladino in starše

Dan odprtih vrat je dogodek, ko slovenska podjetja odprejo svoja vrata in obiskovalcem predstavijo delovne procese, naravo in pogoje dela v realnem okolju. Vabimo vas, da peljete svoje otroke na ogled, da spoznajo, kako poteka delo v podjetjih. S tem jim boste olajšali odločitev glede izbire poklica ter jim dali dobro popotnico pri njihovih nadaljnjih kariernih usmeritvah.

Arhiv: Razliko med težavami v duševnem zdravju in duševnimi motnjami

V okviru projekta NAPREJ vas pošiljamo povezavo do webinarja, ki predstavlja razliko med težavami v duševnem zdravju in duševnimi motnjami ter zakaj je ločevanje le-teh pomembno.

Arhiv: UO RGZC v Pivovarni Laško Union d.o.o.

Tokratnja seja UO RGZC je potekala v Pivovarni Laško Union d.o.o.. Gostili smo ministra za gospodarski razvoj in tehnologijo Zdravka Počivalška.