Arhiv: VABILO ZA SODELOVANJE PRI PROJEKTU

Univerza v Mariboru (prijavitelj) bo skupaj s partnerjema ZDS in ŠGZ v sodelovanju z RGZC na Javni razpis za sofinanciranje projektov podaljševanja delovne aktivnosti in zmanjševanje odsotnosti z dela MDDSZ prijavila projekt z naslovom Razvoj celovitega poslovnega modela za delodajalce za aktivno in zdravo staranje zaposlenih (POLET). V okviru projekta bo razvit celovit poslovni model za delodajalce za aktivno in zdravo staranje zaposlenih, ki bo pilotno preizkušen v podprtih podjetjih iz Kohezijske regije Vzhodne Slovenije. S sodelovanjem pri tem projektu pokrijete zakonske obveznosti s področju promocije zdravja na delovnem mestu (ZVZD-1, Ur. list RS, 43/2011). V kolikor bi želeli, da je podprto tudi vaše podjetje, vas vabimo, da izkažete svoj interes za sodelovanje.

Arhiv: 500 PODJETNIC 2017

Drage podjetnice, že peto leto zapored je organiziran dogodek 500 podjetnic za vas, za nas, za vse ženske s podjetno žilico. Vabljene v družbo podjetnic!

Arhiv: Minister Počivalšek ni kriv za težave Cimosa - članek časopisa DELO

Upravni odbor Regionalne gospodarske zbornice Celje, je izrekel podporo prizadevanjem vlade in gospodarskega ministra Zdravka Počivalška pri reševanju Cimosa.

Arhiv: Razpis za zbiranje prijav za podelitev priznanj inovacijam v celjski regiji za leto 2017

Gospodarska zbornica Slovenije, Regionalna gospodarska zbornica Celje nadaljuje s projektom Podelitve priznanj in diplom inovacijam v regiji. Cilj projekta je uveljavljanje inovacijske dejavnosti kot gibala trajnostnega razvoja gospodarstva in pospeševanja podjetništva. S tem namenom objavljamo Razpis za zbiranje prijav za podelitev priznanj inovacijam v celjski regiji za leto 2017.

Arhiv: Obvestilo o spremembi pridobivanja razkritij po ZJN-3

V sodelovanju s finančnim uradom Celje, vas obveščamo o spremembi pridobivanja razkritij po ZJN-3

Arhiv: Potrdilo o poravnanih obveznostih/obvestilo o dolgu

V sodelovanju s finančnim uradom Celje, vas obveščamo o novosti na portalu "eDavki", kjer je v razdelku "Ostale vloge" pripravljena nova asinhrona storitev: "NF_PorObv - Naročilo potrdila o poravnanih obveznostih / obvestila o dolgu". Predpogoj za uporabo storitve »Naročilo potrdila o poravnanih obveznostih / obvestila o dolgu« je, da imajo davčni zavezanci na eDavkih vključeno storitev »eVročanje«.

Arhiv: Prednovoletno srečanje direktorjev in županov Savinjske regije

Osrednji gost srečanja direktorjev in županov savinjske regije je bil minister za gospodarski razvoj in tehnologijo Zdravko Počivalšek.

Arhiv: KREPITEV TEMELJNIH IN POKLICNIH KOMPETENC ZAPOSLENIH V SAVINJSKI REGIJI

Cilj projekta je izboljšati temeljne in poklicne kompetence zaposlenih, ki so nižje izobraženi (manj kot štiri letna srednja šola oziroma ISCED 1, 2, 3) in manj usposobljeni, s poudarkom na starejših od 45 let.

Arhiv: SVETOVANJE ZAPOSLENIM V SAVINJSKI REGIJI 2016 - 2022

Projekt je namenjen vsem zaposlenim, ki potrebujejo dodatna usposabljanja, kvalifikacije ali prekvalifikacije, zaradi potreb na trgu dela in delovnem mestu.