Arhiv: Spletna stran ZAPP je vse kar potrebujete za pričetek praktične, strokovne in učinkovite promocije zdravja pri delu.

Pred vami je nova, brezplačna strokovna spletna platforma projekta APP www.zapp.si. Sedaj imate uporabno sredstvo z rabo katerega lahko na več načinov izvajate zakonsko zavezujočo promocijo zdravja na delovnem mestu. Kot poziva vstopna stran – PRIČNITE. Stran je namenjena delodajalcem, zaposlenim in strokovni javnosti. Na njej vam na atraktiven način podajamo koristne vsebine in orodja za izboljšanje zdravja ter produktivnosti zaposlenih kot so navodila, kako se lotiti promocije zdravja v podjetju, program promocije zdravja pri delu, uporabni videi, slovenski primeri dobre prakse s področja zdravja pri delu, posterji, članki, koristne povezave in ostale uporabne vsebine.

Arhiv: NATEČAJ IZBORA NAJBOLJŠIH UKREPOV PROMOCIJE ZDRAVJA NA DELOVNEM MESTU

Z natečajem želimo izpostaviti in nagraditi najboljše ukrepe promocije zdravja na delovnem mestu tako na regionalnem kakor tudi na nacionalnem nivoju. Sodelovanje v natečaju je brezplačno. Sodelujete tako, da svoj prispevek oddate preko spletnega obrazca. Vabljeni k prijavi.

Arhiv: POKAL NARODOV CSIO CELJE 2016 -  Popust za člane RGZC

Arhiv: POKAL NARODOV CSIO CELJE 2016 - Popust za člane RGZC

Za člane RGZC 10% popust na zakup posameznega VIP mesta in pa 20% popust na zakup mize (12 oseb). Vabljeni na eno najprestižnejših tekmovanj v preskakovanju ovir s konji 2016 Furusiyya FEI Nations Cup™, Celje. Štiridnevno tekmovanje za Pokal narodov bo potekalo od četrtka, 12. 5. 2016, do nedelje, 15. 5. 2016.

Arhiv: Skupščina RGZC  in posvet z ministrom Erjavcem

Arhiv: Skupščina RGZC in posvet z ministrom Erjavcem

Srečanje je potekalo na sedežu podjetja GKN Driveline, d.o.o. v Zrečah, ki je letošnji prejemnik nagrade za izjemne gospodarske in podjetniške dosežke Gospodarske zbornice Slovenije.

Arhiv: PRIMER PRIPOMOČKA ZA ANALIZO STANJA: Vprašalnik za ugotavljanje potreb na področju zdravja zaposlenih

S pričujočim vprašalnikom bi radi izvedeli več o vašem življenjskem slogu, zdravstvenem stanju, počutju na delovnem mestu in željah glede ukrepov, ki bi vas zanimali v okviru programov promocije zdravja na delovnem mestu. S programi promocije zdravja na delovnem mestu, ki jih bomo pričeli izvajati v našem podjetju, bi namreč radi čim bolj pripomogli k vašemu zdravju in dobremu počutju na delovnem mestu. Da bi to lahko uspešno izvedli, potrebujemo vaše sodelovanje.

Arhiv: ZDRAVI ZAPOSLENI – USPEŠNA ORGANIZACIJA - Četrti strokovni regijski posvet ob zdravem zajtrku

Laško, 23. marec 2016 – Strokovni regijski posvet ob zdravem zajtrku v organizaciji Regionalne gospodarske zbornice Celje je četrti v nizu sedmih strokovnih regijskih posvetov, ki se bodo odvili med februarjem in junijem 2016 v sedmih slovenskih regijah.

Arhiv: Nagrade GZS za izjemne gospodarske in podjetniške dosežke

Včeraj smo že 48. podelili Nagrade GZS za izjemne gospodarske in podjetniške dosežke

Arhiv: Napoved javnih razpisov s področja Internacionalizacije in Podjetništva/konkurenčnosti Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo

Obveščamo vas, da je Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo, dne 4.3.2016, objavilo obširen seznam aktualnih in napovedanih razpisov svojega ministrstva in sodelujočih izvajalskih institucij. V sklopu napovedanih razpisov, bi za projektno skupino Internacionalizacija želeli izpostaviti poglavji Podjetništvo in konkurenčnost ter Internacionalizacija.

Arhiv: Kako pripraviti uspešen raziskovalno-razvojni oz. inovacijski projekt

Ste že zaslediti razpis za raziskovalno-razvojne oz. inovacijske projekte? Ali iščete partnerje za oblikovanje uspešnega konzorcija? Se želite izogniti standardnim napakam, ki jih pri pripravi projektov delajo tako podjetja kot raziskovalci? Se želite seznaniti s konkretnimi navodili za pripravo uspešnega projekta?

Arhiv: STROKOVNI REGIJSKI POSVET  OB ZDRAVEM ZAJTRKU

Arhiv: STROKOVNI REGIJSKI POSVET OB ZDRAVEM ZAJTRKU

Vabimo vas na strokovni regijski posvet ob zdravem zajtrku, ki ga organizira Regionalna gospodarska zbornica Celje (RGZC), v okviru projekta »Vseslovenska kampanja za ozaveščanje delodajalcev za ohranjanje in krepitev zdravja zaposlenih na delovnem mestu«.