Arhiv: Razpis za zbiranje prijav za podelitev priznanj in diplom inovacijam v Celjski regiji za leto 2016

Gospodarska zbornica Slovenije, Regionalna gospodarske zbornica Celje v partnerstvu z Ministrstvom za gospodarski razvoj in tehnologijo ter s SPIRIT, Javno agencijo, nadaljuje s projektom Podelitve priznanj in diplom inovacijam v regiji. Cilj projekta je uveljavljanje inovacijske dejavnosti kot gibala trajnostnega razvoja gospodarstva in pospeševanja podjetništva. S tem namenom objavljamo Razpis za zbiranje prijav za podelitev priznanj in diplom inovacijam v Celjski regiji za leto 2016.

Arhiv: IZVEDBA BREZPLAČNIH ANALIZ ZA ČLANE RGZC

Ekonomska šola celje, Višja strokovna šola nudi članom RGZC brezplačne analize.

Arhiv: 3. korespondenčna seja Upravnega odbora RGZC

Upravni odbor Regionalne gospodarske zbornice Celje sprejema posodobljen Razpis in pravilnik »RGZC GZS inovacije«.

Arhiv: 500 PODJETNIC 2016

Ker tudi mi verjamemo v moč povezovanja, vas obveščamo o dogodku " 500 podjetnic". Za naše članice je kotizacija najnižja . Vabljene k prijavi.

Arhiv: MAKROMIKRO skupina za člane RGZC nudi

Novi član RGZC MAKROMIKRO skupina za člane Regionalne gospodarske zbornice Celje nudi pisarniški material po posebno ugodnih cenah. Vabljeni, da preverite ponudbo.

Arhiv: Visoka šola za proizvodno inženirstvo vabi k vpisu v študijsko leto 2016/17

Visoka šola za proizvodno inženirstvo je edini visokošolski zavod s področja tehniških ved v Savinjski (statistični) regiji. Izvaja študijski program Sodobno proizvodno inženirstvo, ki je bil razvit na podlagi potreb širšega regijskega prostora in ob močni podpori gospodarstva. Diplomanti pridobijo strokovni naslov diplomirani inženir strojništva, ki je eden izmed najbolj iskanih tehniških profilov na trgu dela.

Arhiv: Skrb za varnost pri delu in v zasebni sferi - 3. spletni newsletter

Spoštovani, pošiljamo vam tretjo številko newslettra s področja promocije zdravja na delovnem mestu, ki ga pripravljamo v okviru projekta »Vseslovenska kampanja za ozaveščanje delodajalcev za ohranjanje in krepitev zaposlenih na delovnem mestu«. Tema tokratne številke je Skrb za varnost pri delu in v zasebni sferi. V primeru težav s prenosom slik, si newsletter oglejte v spletnem brskalniku ali pdf obliki.

Arhiv: Posvet in predstavitev izobraževanj, ki so povezana z realnimi potrebami gospodarstva in razpravo o pričakovanjih delodajalcev

Odbor za kadre in izobraževanje pri RGZC vas v sodelovanju z uglednimi izobraževalnimi organizacijami: Šolski center Celje, Center poslovnega usposabljanja pri GZS in Izobraževalnim centrom Štore vabi na posvet in predstavitev izobraževanj, ki so povezana z realnimi potrebami gospodarstva in razpravo o pričakovanjih delodajalcev.

Arhiv: Seminar

Arhiv: Seminar "Davčne blagajne"

Z 2. januarjem 2016 bo uvedeno obvezno potrjevanje računov, plačanih z gotovino. Ali veste, kaj morate storiti pred začetkom potrjevanja računov, kako bo potrjevanje potekalo, kaj bo drugače kot sedaj? Kaj vas čaka, če ste normiranec, če poslujete s tujino ali če imate letno zgolj nekaj gotovinskih transakcij...? Kaj se bo zgodilo z vezanimi knjigami računov?

Arhiv: Skrb za duševno zdravje zaposlenih

Izšla je 2. številka spletnega newsletterja s področja promocije zdravja na delovnem mestu. Do novice dostopate s klikom na besedilo.