Arhiv: ZDRAVI ZAPOSLENI – USPEŠNA ORGANIZACIJA - Četrti strokovni regijski posvet ob zdravem zajtrku

Laško, 23. marec 2016 – Strokovni regijski posvet ob zdravem zajtrku v organizaciji Regionalne gospodarske zbornice Celje je četrti v nizu sedmih strokovnih regijskih posvetov, ki se bodo odvili med februarjem in junijem 2016 v sedmih slovenskih regijah.

Arhiv: Nagrade GZS za izjemne gospodarske in podjetniške dosežke

Včeraj smo že 48. podelili Nagrade GZS za izjemne gospodarske in podjetniške dosežke

Arhiv: Napoved javnih razpisov s področja Internacionalizacije in Podjetništva/konkurenčnosti Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo

Obveščamo vas, da je Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo, dne 4.3.2016, objavilo obširen seznam aktualnih in napovedanih razpisov svojega ministrstva in sodelujočih izvajalskih institucij. V sklopu napovedanih razpisov, bi za projektno skupino Internacionalizacija želeli izpostaviti poglavji Podjetništvo in konkurenčnost ter Internacionalizacija.

Arhiv: Kako pripraviti uspešen raziskovalno-razvojni oz. inovacijski projekt

Ste že zaslediti razpis za raziskovalno-razvojne oz. inovacijske projekte? Ali iščete partnerje za oblikovanje uspešnega konzorcija? Se želite izogniti standardnim napakam, ki jih pri pripravi projektov delajo tako podjetja kot raziskovalci? Se želite seznaniti s konkretnimi navodili za pripravo uspešnega projekta?

Arhiv: STROKOVNI REGIJSKI POSVET  OB ZDRAVEM ZAJTRKU

Arhiv: STROKOVNI REGIJSKI POSVET OB ZDRAVEM ZAJTRKU

Vabimo vas na strokovni regijski posvet ob zdravem zajtrku, ki ga organizira Regionalna gospodarska zbornica Celje (RGZC), v okviru projekta »Vseslovenska kampanja za ozaveščanje delodajalcev za ohranjanje in krepitev zdravja zaposlenih na delovnem mestu«.

Arhiv: Razpis za zbiranje prijav za podelitev priznanj in diplom inovacijam v Celjski regiji za leto 2016

Gospodarska zbornica Slovenije, Regionalna gospodarske zbornica Celje v partnerstvu z Ministrstvom za gospodarski razvoj in tehnologijo ter s SPIRIT, Javno agencijo, nadaljuje s projektom Podelitve priznanj in diplom inovacijam v regiji. Cilj projekta je uveljavljanje inovacijske dejavnosti kot gibala trajnostnega razvoja gospodarstva in pospeševanja podjetništva. S tem namenom objavljamo Razpis za zbiranje prijav za podelitev priznanj in diplom inovacijam v Celjski regiji za leto 2016.

Arhiv: IZVEDBA BREZPLAČNIH ANALIZ ZA ČLANE RGZC

Ekonomska šola celje, Višja strokovna šola nudi članom RGZC brezplačne analize.

Arhiv: 3. korespondenčna seja Upravnega odbora RGZC

Upravni odbor Regionalne gospodarske zbornice Celje sprejema posodobljen Razpis in pravilnik »RGZC GZS inovacije«.

Arhiv: 500 PODJETNIC 2016

Ker tudi mi verjamemo v moč povezovanja, vas obveščamo o dogodku " 500 podjetnic". Za naše članice je kotizacija najnižja . Vabljene k prijavi.

Arhiv: MAKROMIKRO skupina za člane RGZC nudi

Novi član RGZC MAKROMIKRO skupina za člane Regionalne gospodarske zbornice Celje nudi pisarniški material po posebno ugodnih cenah. Vabljeni, da preverite ponudbo.