Arhiv: POZIV ZA EVIDENTIRANJE KANDIDATOV SODNIKOV POROTNIKOV DELOVNEGA SODIŠČA

Regionalna gospodarska zbornica Celje je najbolj inovativnim v celjski regiji za leto 2014-2015 podelila 4 zlate, 6 srebrnih, 5 bronastih priznanj in 4 diplome. Na izboru je z 19 inovacijami sodelovalo 41 inovatorjev iz 12 podjetij ter en samostojen inovator.

Arhiv: Seminar/delavnica SPREJEMANJE RAZLIČNOSTI - usposabljanje strokovnih delavcev za zaposlovanje invalidov na odprtem trgu dela, 17.06.2015 ob 10:00 uri

Skupaj s partnerji vas vljudno vabimo na poseben dogodek – seminar, na katerem bodo predstavljena specifična znanja in aktualne spodbude pri zaposlovanju invalidov na odprtem trgu dela. 17. junija 2015 v prostorih RGZC, Ljubljanska 14/2 v Celju.

Arhiv: RGZC sklicuje 8. redno skupščino

Udeležbo na skupščini zakonitega zastopnika ali pooblaščenca je potrebno priglasiti s prijavo najmanj 8 dni pred skupščino, to je do 14. aprila 2015 s priloženo prijavnico po pošti ali na e-naslov.

Arhiv: RGZC vas vabi na poslovni zajtrk "Optimizacija kadrovskih delovnih procesov"

RGZC vas vabi na poslovni zajtrk "Optimizacija kadrovskih delovnih procesov"

Arhiv: Volitve v organe GZS in RGZC

Vabim vas , da predlagate kandidate za skupščino GZS in UO RGZC.

Arhiv: ˝Dan mladih raziskovalcev˝

Vabljeni na ˝Dan mladih raziskovalcev˝