Arhiv: Poslovne priložnosti za nakup poslovnih prostorov na dražbi

Upravitelj v stečajnih zadevah v katerih se ugotavlja da imajo stečajni dolžniki nepremičnine na območju mesta Celje z okolico, nas je obvestil o nepremičninah, ki so trenutno predmet prodaje. Ker gre za poslovne prostore, vas obveščamo o razpisanih dražbah.

Arhiv: Potrdila o poreklu blaga mednarodno akreditirana

Gospodarska zbornica Slovenija je postala članica Mednarodne akreditacijske verige za potrdila o poreklu blaga (International Certificat of Origin Global Accreditation Chain) in je tako mednarodno akreditirana za izdajo potrdil o poreklu blaga.

Arhiv: Vabilo na brezplačni seminar za nove uporabnike programa e-racuni.com

Program e-racuni.com je prvi slovenski računovodski program za online vodenje računovodstva v oblaku. Svoje poslovanje nam je od leta 2003 zaupalo že preko 20.000 slovenskih podjetnikov, ki so lahko tudi vaše potencialne stranke.

Arhiv: ČLAN ČLANU: Poslovni zaključki v Termah Olimia

Bliža se čas, ko boste začeli razmišljati, da bi se zahvalili svojim sodelavcem, poslovnim partnerjem, prijateljem za uspešno sodelovanje v letošnjem letu. Skupaj z nami ustvarite srečanje, o katerem se bodo pogovarjali še dolgo potem. Z darilnimi boni Term Olimia podarite vrhunsko doživetje, podarite čas zase.

Arhiv: ELEKTRONSKO VROČANJE SKLEPOV O DAVČNI IZVRŠBI

S 1. novembrom elektronski način vročanja velja tudi za sklepe o davčni izvršbi, s katerimi se izterjujejo neporavnane davčne obveznosti. Gre za zelo pomembne akte, zato vse pravne osebe pozivajo, da (če še niso) uredijo vse potrebno, za uspešno prejemanje elektronsko vročenih dokumentov.

Arhiv: 10 priporočil za duševno zdravje v obliki plakatov

Priporočila smo oblikovali v desetih jedrnatih in atraktivnih plakatih, ki jih lahko brezplačno pridobite v tiskani obliki na sedežu vam najbližjega partnerja projekta APP ali si jih prenesete s strokovne spletne platforme projekta APP: www.zapp.si.

Arhiv: ČLAN - ČLANU: Možnosti sodelovanja v Kompetenčnih centrih za razvoj kadrov

Podjetje Racio razvoj d.o.o. iz Celja, partner zbornice pri razvoju in usposabljanju zaposlenih, obvešča podjetja s področij živilsko prehrambene industrije in komunalnih dejavnosti o možnosti sodelovanja v Kompetenčnih centrih za razvoj kadrov za naslednji dve leti.

Arhiv: Srečanje s častnimi konzuli Republike Slovenije

Ministrstvo za zunanje zadeve Republike Slovenije 6. in 7. oktobra 2016 organizira 2. srečanje častnih konzulov Republike Slovenije (ČK RS). V okviru dvodnevnega dogodka je v sodelovanju z GZS predvideno tudi srečanje ČK RS s predstavniki slovenskih podjetij. Gre za odlično priložnost za navezavo novih stikov, ki lahko predstavljajo pomemben kontaktni kanal pri vaših nastopih na tujih trgih.

Arhiv: ČLAN - ČLANU - Poslovni dogodki in zaključene družbe - Člani RGZC 5% POPUST

Člani RGZC, izkoristite popust in organizirajte vaš poslovni dogodek v prijetnem, sproščenem in sodobnem ambientu največjega in najsodobnejšega konjeniškega centra v Sloveniji. Za dogodke pod njihovim okriljem skrbi strokovna in usposobljena ekipa, zato bo tudi vaš dogodek nekaj posebnega. Člani RGZC - 5% POPUST. Vabljeni, da si ogledate katalog.

Arhiv: Posvet članov RGZC z direktorjem Splošne bolnišnice Celje mag. Marjanom Ferjancem

Po devetih letih na čelu zavoda nam bo direktor predstavil izkušnje pri vodenju tretje največje bolnišnice v državi s 1768 zaposlenimi in letnim prihodkom 93 mio EUR v letu 2015.