Arhiv: Obvestilo o spremembi pridobivanja razkritij po ZJN-3

V sodelovanju s finančnim uradom Celje, vas obveščamo o spremembi pridobivanja razkritij po ZJN-3

Arhiv: Potrdilo o poravnanih obveznostih/obvestilo o dolgu

V sodelovanju s finančnim uradom Celje, vas obveščamo o novosti na portalu "eDavki", kjer je v razdelku "Ostale vloge" pripravljena nova asinhrona storitev: "NF_PorObv - Naročilo potrdila o poravnanih obveznostih / obvestila o dolgu". Predpogoj za uporabo storitve »Naročilo potrdila o poravnanih obveznostih / obvestila o dolgu« je, da imajo davčni zavezanci na eDavkih vključeno storitev »eVročanje«.

Arhiv: Prednovoletno srečanje direktorjev in županov Savinjske regije

Osrednji gost srečanja direktorjev in županov savinjske regije je bil minister za gospodarski razvoj in tehnologijo Zdravko Počivalšek.

Arhiv: KREPITEV TEMELJNIH IN POKLICNIH KOMPETENC ZAPOSLENIH V SAVINJSKI REGIJI

Cilj projekta je izboljšati temeljne in poklicne kompetence zaposlenih, ki so nižje izobraženi (manj kot štiri letna srednja šola oziroma ISCED 1, 2, 3) in manj usposobljeni, s poudarkom na starejših od 45 let.

Arhiv: SVETOVANJE ZAPOSLENIM V SAVINJSKI REGIJI 2016 - 2022

Projekt je namenjen vsem zaposlenim, ki potrebujejo dodatna usposabljanja, kvalifikacije ali prekvalifikacije, zaradi potreb na trgu dela in delovnem mestu.

Arhiv: Poslovne priložnosti za nakup poslovnih prostorov na dražbi

Upravitelj v stečajnih zadevah v katerih se ugotavlja da imajo stečajni dolžniki nepremičnine na območju mesta Celje z okolico, nas je obvestil o nepremičninah, ki so trenutno predmet prodaje. Ker gre za poslovne prostore, vas obveščamo o razpisanih dražbah.

Arhiv: Potrdila o poreklu blaga mednarodno akreditirana

Gospodarska zbornica Slovenija je postala članica Mednarodne akreditacijske verige za potrdila o poreklu blaga (International Certificat of Origin Global Accreditation Chain) in je tako mednarodno akreditirana za izdajo potrdil o poreklu blaga.

Arhiv: Vabilo na brezplačni seminar za nove uporabnike programa e-racuni.com

Program e-racuni.com je prvi slovenski računovodski program za online vodenje računovodstva v oblaku. Svoje poslovanje nam je od leta 2003 zaupalo že preko 20.000 slovenskih podjetnikov, ki so lahko tudi vaše potencialne stranke.

Arhiv: ČLAN ČLANU: Poslovni zaključki v Termah Olimia

Bliža se čas, ko boste začeli razmišljati, da bi se zahvalili svojim sodelavcem, poslovnim partnerjem, prijateljem za uspešno sodelovanje v letošnjem letu. Skupaj z nami ustvarite srečanje, o katerem se bodo pogovarjali še dolgo potem. Z darilnimi boni Term Olimia podarite vrhunsko doživetje, podarite čas zase.

Arhiv: ELEKTRONSKO VROČANJE SKLEPOV O DAVČNI IZVRŠBI

S 1. novembrom elektronski način vročanja velja tudi za sklepe o davčni izvršbi, s katerimi se izterjujejo neporavnane davčne obveznosti. Gre za zelo pomembne akte, zato vse pravne osebe pozivajo, da (če še niso) uredijo vse potrebno, za uspešno prejemanje elektronsko vročenih dokumentov.