Arhiv: Ocenjevanje tveganja varnosti in zdravja delavcev v zvezi z delom

V okviru projekta "Naprej" vas informiramo o pomenu zagotavljanja varnosti in zdravja delavcev v zvezi z delom ter izvedbi ocene tveganja.

Arhiv: Vabilo na Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva za mladino in starše

Dan odprtih vrat je dogodek, ko slovenska podjetja odprejo svoja vrata in obiskovalcem predstavijo delovne procese, naravo in pogoje dela v realnem okolju. Vabimo vas, da peljete svoje otroke na ogled, da spoznajo, kako poteka delo v podjetjih. S tem jim boste olajšali odločitev glede izbire poklica ter jim dali dobro popotnico pri njihovih nadaljnjih kariernih usmeritvah.

Arhiv: Razliko med težavami v duševnem zdravju in duševnimi motnjami

V okviru projekta NAPREJ vas pošiljamo povezavo do webinarja, ki predstavlja razliko med težavami v duševnem zdravju in duševnimi motnjami ter zakaj je ločevanje le-teh pomembno.

Arhiv: UO RGZC v Pivovarni Laško Union d.o.o.

Tokratnja seja UO RGZC je potekala v Pivovarni Laško Union d.o.o.. Gostili smo ministra za gospodarski razvoj in tehnologijo Zdravka Počivalška.

Arhiv: Pomen organizacijske kulture za podjetja

V okviru projekta NAPREJ vas informiramo o pomenu organizacijske kulture za podjetja. Vsaka organizacija ima svojstveno organizacijsko kulturo, a podjetja pogosto organizacijski kulturi ne posvečajo velike pozornosti, čeprav je pomemben dejavnik njihove uspešnosti.

Arhiv: Anketa na temo razpisa za inovacije GZS

Spoštovani inovatorji! Želeli slišati vaše mnenje, kako izboljšati Razpis za inovacije GZS. Vabljeni k izpolnitvi ankete.

Arhiv: Dan inovativnosti 2018 - 1 zlato in 2 srebrni priznanji v celjsko regijo

V okviru Dneva inovativnosti je Gospodarska zbornica Slovenije podelila priznanja najboljšim inovacijam v Sloveniji. Swaycomet d.o.o. Zreče je prejemnik zlatega priznanja, Cetis d.d. in Mik d.o.o. sta prejemnika srebrnega priznanja. Iskreno čestitamo!

Arhiv: Akademija IR - Znanja za računovodje - popust za člane RGZC

Akademija je celoletno in celostno izobraževanje, ki se izvaja v obliki 10. mesečnih srečanj. Program poteka po načelu “iz prakse za prakso” in sledi predvsem dvema ciljema: obnavljanju in tekočem poglabljanju računovodskega in davčnega znanja ter obravnavi tem, ki zajemajo spremembe in novosti v zakonodaji. Za člane RGZC 8% popust.

Arhiv: Brezplačni tečaji za zaposlene

Na UPI Žalec organizirajo zanimive in aktualne tečaje tujih jezikov, digitalne fotografije, digitalnega marketinga, komuniciranja in javnega nastopanja, računalništva… Vsi tečaji so za zaposlene brezplačni. Vabljeni, da jih o tem obvestite.

Arhiv: Kako se psihosocialna tveganja obvladujejo na evropskih delovnih mestih?

V okviru projekta "Naprej" vas informiramo o obvladovanju psihosocialnih tveganj na evropskih delovnih mestih.