Arhiv: Pomen organizacijske kulture za podjetja

V okviru projekta NAPREJ vas informiramo o pomenu organizacijske kulture za podjetja. Vsaka organizacija ima svojstveno organizacijsko kulturo, a podjetja pogosto organizacijski kulturi ne posvečajo velike pozornosti, čeprav je pomemben dejavnik njihove uspešnosti.

Arhiv: Anketa na temo razpisa za inovacije GZS

Spoštovani inovatorji! Želeli slišati vaše mnenje, kako izboljšati Razpis za inovacije GZS. Vabljeni k izpolnitvi ankete.

Arhiv: Dan inovativnosti 2018 - 1 zlato in 2 srebrni priznanji v celjsko regijo

V okviru Dneva inovativnosti je Gospodarska zbornica Slovenije podelila priznanja najboljšim inovacijam v Sloveniji. Swaycomet d.o.o. Zreče je prejemnik zlatega priznanja, Cetis d.d. in Mik d.o.o. sta prejemnika srebrnega priznanja. Iskreno čestitamo!

Arhiv: Akademija IR - Znanja za računovodje - popust za člane RGZC

Akademija je celoletno in celostno izobraževanje, ki se izvaja v obliki 10. mesečnih srečanj. Program poteka po načelu “iz prakse za prakso” in sledi predvsem dvema ciljema: obnavljanju in tekočem poglabljanju računovodskega in davčnega znanja ter obravnavi tem, ki zajemajo spremembe in novosti v zakonodaji. Za člane RGZC 8% popust.

Arhiv: Brezplačni tečaji za zaposlene

Na UPI Žalec organizirajo zanimive in aktualne tečaje tujih jezikov, digitalne fotografije, digitalnega marketinga, komuniciranja in javnega nastopanja, računalništva… Vsi tečaji so za zaposlene brezplačni. Vabljeni, da jih o tem obvestite.

Arhiv: Kako se psihosocialna tveganja obvladujejo na evropskih delovnih mestih?

V okviru projekta "Naprej" vas informiramo o obvladovanju psihosocialnih tveganj na evropskih delovnih mestih.

Arhiv:  Ekonomska šola Celje, Višja strokovna šola vabi k brezplačnemu izrednemu študiju v okviru projekta Munera 3

Arhiv: Ekonomska šola Celje, Višja strokovna šola vabi k brezplačnemu izrednemu študiju v okviru projekta Munera 3

Ekonomska šola Celje, Višja strokovna šola vabi k vpisu na brezplačni študij, ki ga bo izvajala v okviru projekta MUNERA 3.

Arhiv: Brezplačni informativni dan v Celovcu

Vabljeni na brezplačni informativni dan v Celovcu 02.10.2018.

Arhiv: Vstop na nemški trg: predavanje in individualni posveti na MOS 2018

Poznavanje trga, kamor želimo širiti poslovno dejavnost, je nujno. Naši predstavniki bodo na Mednarodnem obrtnem sejmu MOS Celje odgovarjali na vsa vprašanja v zvezi z vstopom na nemški trg. Vabljeni!

Arhiv: VODNIK PO PRAVICAH IZ DELOVNEGA RAZMERJA

V okviru projekta naprej vas informiramo o priročniku "Vodnik po pravicah iz delovnega razmerja"