Arhiv: Nadzor varnosti in zdravja pri delu

Nadzor na področju izvajanja programov varnosti in zdravja pri delu v slovenskih delovnih organizacijah opravlja Inšpektorat Republike Slovenije za delo.

Arhiv: Bilo je nekoč

Arhiv: ŽELITE DOSTOPATI DO NOVIH TRGOV? Razvijati nove poslovne priložnosti? CERN predstavlja izjemno poslovno priložnost za SI gospodarstvo

na potrebe mednarodnih organizacij, CERN, ESA, ITER, FAIR, ESFRI, e-IRG idr., ki skupaj predstavljajo več kot 2mrdv€ vreden trg, lahko z vašo ponudbo izdelkov in storitev odgovorite tudi vi. Z njimi lahko pridobivate ključne reference za delo na največjih svetovnih projektih.

Arhiv: Uvodna konferenca “Vlaganje v ukrepe za krepitev in ohranjanje duševnega zdravja zaposlenih – priložnost za večjo konkurenčnost in uspešnost podjetij”

Namen projekta je torej s strokovno osnovanimi in sistematičnimi aktivnostmi zmanjšati oziroma preprečiti pojav psihosocialnih dejavnikov tveganj pri zaposlenih, zlasti starejših med zaposlenimi v Kohezijski regiji Vzhodna Slovenija, kar se bo odražalo v boljšem duševnem zdravju zaposlenih, še posebej starejših ter posledično nižji bolniški odsotnosti in večji pripravljenosti ter njihovi sposobnosti delati dlje. Na tak način se bosta izboljšali delovna klima pri zaposlenih in delovna produktivnost, kar je za podjetja seveda izjemnega pomena.

Arhiv: Poslovanje gospodarstva celjske regije do leta 2017
Arhiv: ČLAN - ČLANU: 30% popust za motivacijske delvnice

Član - članu: Za člane RGZC 30% popust na motivacijske delavnice.

Arhiv: Dan inovativnosti s podelitvijo priznanj najboljšim inovacijam celjske regije 2018

Regionalna gospodarska zbornica Celje, najbolj inovativnim v celjski regiji za leto 2018, podeljuje 6 zlatih, 4 srebrna, 3 bronasta priznanja in 4 zahvale. Na izboru je s 17 inovacijami sodelovalo 51 inovatorjev iz 11 podjetij. Najboljše ocenjene inovacije podjetij: Swatycomet d.o.o. , Mik Celje d.o.o. in Cetis d.d se uvrstijo v finale - izbor najboljših inovacij na nacionalni ravni pri GZS.

Arhiv: KOLEDAR RŠS TVU MREŽE