Arhiv: Brezplačno predavanje: Avstrija 2020 - Delovno pravo pri čezmejnem poslovanju

Vabimo Vas na brezplačno predavanje Avstrija 2020 – Delovno pravo pri čezmejnem poslovanju, ki bo na Gospodarski zbornici Koroška, Europaplatz 1,9021 Klagenfurt am Wörthersee v četrtek 16.01.2020.

Arhiv: Razmislek: KRAJŠI DELOVNI ČAS - VIŠJA PRODUKTIVNOST

Izkušnje v tujini kažejo, da so mnogi delodajalci s skrajšanjem delovnega časa (ob nezmanjšanem plačilu za zaposlene) dosegli še večjo učinkovitost kot z zdajšnjim polnim delovnim časom.

Arhiv: Priročnik za menedžerje: Smernice na področju duševnega zdravja na delovnem mestu

V okviru projekta Naprej so bile izdelane prve smernice za menedžerje na področju duševnega zdravja na delovnem mestu.

Arhiv: O prehrani na delovnem mestu

Preden se lotimo sprememb v našem življenju, moramo spoznati koristi in prednosti zdravega prehranjevanja za naše zdravje. Številne raziskave kažejo, da način prehranjevanja dolgoročno pomembno vpliva na naše zdravje...

Arhiv: Uvedba elektronskega bolniškega lista - eBOL

Od 1.2.2020 ne bo več tiskanja bolniških listov in bo obvezno prevzemanje elektronskih bolniških listov preko sistema SPOT. Kaj mora urediti delodajalec?

Arhiv: 7. Konferenca ženske podjetnosti

Arhiv: 7. Konferenca ženske podjetnosti "Ko se posel prismodi"

Zakaj nekoga, ki mu ne uspe narediti vsega, kar si je zamislil, smatramo za nesposobnega? Zakaj je v gospodarstvu neuspeh skoraj sinonim za nesposobnost? Ob dejstvu, da vsi vemo, da veliko podjetij propade. Konferenca, ki ni še nikoli ni bila samo konferenca, bo letos tudi podjetniški sejem, B2B srečanja, smeh, druženje, posel… Sreda,4.12. od 8:30 do 15:00 v HOTELU CITY MARIBOR. Udeležba na konferenci je BREZPLAČNA.

Arhiv: Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva, 28.11.2019

Letos se bodo že četrto leto odprla številna podjetja v Sloveniji in predstavila svojim obiskovalcem zanimive poklice. Vabljeni na Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva, ki bo v četrtek, 28. novembra, ob 16.30 uri.

Arhiv: SLOVENSKO - HRVAŠKO POSLOVNO SREČANJE

Vabljeni na SLOVENSKO - HRVAŠKO POSLOVNO SREČANJE, ki bo v torek, 26.novembra 2019 ob 18.uri v Pokrajinskem muzeju Celje (Trg celjskih knezov 8, Celje).

Arhiv: Brezplačen regijski posvet

Arhiv: Brezplačen regijski posvet "Obratno mentorstvo v luči medgeneracijskega sodelovanja in staranja delovne sile"

Vabljeni na brezplačen regijski posvet "Obratno mentorstvo v luči medgeneracijskega sodelovanja in staranja delovne sile", ki bo potekal 22.11.2019 v Mariboru (Štajerska gospodarska zbornica, Ulica talcev 24, Maribor) in kjer bodo primere dobrih praks predstavljala različna podjetja.

Arhiv: Brezplačen strokovni posvet »Pomen dobrega počutja zaposlenih za učinkovito delo«

Vabljeni na brezplačen strokovni posvet z naslovom »Pomen dobrega počutja zaposlenih za učinkovito delo«, ki bo potekal v sredo, 27. novembra 2019, s pričetkom ob 10.00 uri, v prostorih Štajerske gospodarske zbornice, Ulica talcev 24, Maribor.