Arhiv: RGZC: AKTUALNO na Regionalni gospodarski zbornici Celje (RGZC) - JANUAR 2011

Spoštovani, tokrat Vas opozarjamo na možnost brezplačnega obiska seminarja o ZAŠČITI INTELEKTUALNE LASTNINE, 26.1.2011 ! Naslednji dan bo zanimiv zlasti za kadrovike, ko bosta na Odboru za izobraževanje in kadre, predstavljena dva INOVATIVNA programa izobraževanja! Računovodski servisi pozor: DAVČNI OBRAČUN in LETNO POROČILO 2010 na RGZC, v Celju 2. februarja 2011 ! INOVATORJI in tisti, ki oklevate glede prijave inovacij: udeležite se delavnice 15. februarja, kjer bodo razloženi razpisni pogoji za prijavo inovacij! VABLJENI!

Arhiv: RGZC: Informativna delavnica »Predstavitev rasti podjetja s tveganim kapitalom in prodor na globalni trg v Ameriki«, 25. januar 2011

Izpostavljene bodo ključne točke rasti podjetja, izvedeli pa bomo tudi, kdaj je podjetje zrelo za sprejem tveganega kapitala in globalni prodor. Zadnji del delavnice bomo namenili podrobnemu opisu in razlagi projekta Brezmejnik v letu 2011. VABLJENI!

Spoštovani, tokrat Vas opozarjamo na 13.1.2011, FESTIVAL IZOBRAŽEVANJA IN ZAPOSLOVANJA z izredno aktualnimi temami glede zaposlovanja; INOVATORJI se lahko udeležijo dogodka PRENOS DOBRIH PRAKS; V dogovoru s SAŠA zbornico našim članom omogočamo 26.1.2011, brezplačni obisk seminarja o ZAŠČITI INTELEKTUALNE LASTNINE! Naslednji dan pa bosta na Odboru za izobraževanje in kadre, predstavljena dva INOVATIVNA programa izobraževanja! V Puli - HISTRIA vabijo gostince na gospodarsko razstavo hrane, pijač in gostinske opreme, v februarju. VABLJENI K OGLEDU AKTUALNOSTI RGZC!

Arhiv: RGZC partner v projektu 2. FESTIVAL-a IZOBRAŽEVANJA IN ZAPOSLOVANJA, ki bo dne, 13. januarja 2011 na Celjskem sejmu Celje

Vabimo vas, da si festival ogledate in se udeležite predavanj, delavnic, okroglih miz spremljevalnega programa.

Arhiv: RGZC: Seja sekcije računovodskih servisov celjskega območja v ponedeljek, 10. januarja 2011, ob 14. uri

Spoštovani, opozarjamo na dan in uro sestanka: PONEDELJEK, 14. ura. Vljudno vabljeni!

Arhiv: PRIJAZNE PRAZNIKE, in da bi vse zastavljeno uspelo v NOVEM LETU 2011, Vam želimo iz Regionalne gospodarske zbornice Celje

Spoštovani! Hvala, ker ste bili z nami in veseli bomo, če nas boste spremljali še naprej! Tudi v prihodnjem letu Vas bomo skušali čim bolj ažurno in hitro obveščati o novostih, posredovati informacije ter izvajati takšne dogodke, srečanja, delavnice, ki Vam bodo pomagali pri opravljanju Vašega dela! Srečno! Ekipa RGZC

Arhiv: RGZC seminar: 'Sprehod po DDV novostih 2011', 17. december 2010

Vabimo, da se skupaj z RGZC sprehodite skozi novosti v Zakonu in Pravilniku o izvajanju Zakona o davku na dodano vrednost. Poleg novosti se bomo podrobneje posvetili tudi praktičnim rešitvam, mnenjem DURS in sodbam na področjih, s pomočjo katerih bomo reševali najbolj vroča vprašanja. Seminar SPREHOD PO DDV NOVOSTIH 2011 s praktičnimi primeri, bo 17. DECEMBRA 2010 v prostorih RGZC na Ljubljanski cesti 14, v Celju.

Arhiv: RGZC: Praznično srečanje sekcije računovodskih servisov celjskega območja v sredo, 15. decembra 2010, ob 14. uri

Spoštovani, ne spreglejte vabila in se prijavite na srečanje! Pričakujemo Vas!